Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2021-2022

Mestaruussarjan otteluohjelma syyskaudella

14.09.2021BKS Sankarit- Piljardikerho1-3 (16-19) 
 PPP 1- BCA 12-2 (12-17) 
 PPP 3- Galaxie Losers1-3 (13-16) 
16.09.2021BKS Sankarit- PPN0-4 (9-20) 
 NB-Team- Playboys0-4 (7-20) 
 Piljardikerho- Pooligans4-0 (20-7) 
 Small Boys- BC/X0-4 (11-20) 
 Theam Biljardiasennus- BKS Starat3-1 (15-12) 
21.09.2021BC/X- Pooligans  
 PPN- Playboys  
 PPP 1- Multsun Pantterit  
23.09.2021BKS Starat- BKS Sankarit  
 Galaxie Losers- BCA 1  
 Piljardikerho- NB-Team  
 Theam Biljardiasennus- PPP 3  
28.09.2021BCA 1- BKS Starat  
 BKS Sankarit- Pooligans  
 Galaxie Losers- BC/X  
 Multsun Pantterit- PPN  
 NB-Team- PPP 1  
 Playboys- Small Boys  
 PPP 3- Piljardikerho  
05.10.2021BC/X- BKS Sankarit  
 Multsun Pantterit- Playboys  
 NB-Team- Theam Biljardiasennus  
 Pooligans- BCA 1  
 Small Boys- Galaxie Losers  
07.10.2021BKS Starat- PPN  
 Piljardikerho- PPP 1  
12.10.2021BKS Sankarit- NB-Team  
 Piljardikerho- BKS Starat  
 Pooligans- Multsun Pantterit  
 PPN- Galaxie Losers  
 PPP 1- Small Boys  
 PPP 3- BC/X  
 Theam Biljardiasennus- BCA 1  
19.10.2021BC/X- Theam Biljardiasennus  
 BCA 1- Playboys  
 BKS Sankarit- PPP 1  
 Galaxie Losers- Piljardikerho  
 Multsun Pantterit- PPP 3  
 PPN- NB-Team  
21.10.2021BKS Starat- Multsun Pantterit  
 NB-Team- BC/X  
 Piljardikerho- PPN  
 Playboys- Galaxie Losers  
 PPP 3- PPP 1  
 Small Boys- BKS Sankarit  
 Theam Biljardiasennus- Pooligans  
26.10.2021BCA 1- BKS Sankarit  
 BKS Starat- NB-Team  
 Multsun Pantterit- BC/X  
 Playboys- PPP 3  
 PPN- Pooligans  
 PPP 1- Galaxie Losers  
 Theam Biljardiasennus- Small Boys  
02.11.2021BC/X- Piljardikerho  
 BKS Sankarit- Multsun Pantterit  
 Galaxie Losers- Pooligans  
 NB-Team- BCA 1  
 Small Boys- PPP 3  
04.11.2021PPP 1- Playboys  
 Small Boys- BKS Starat  
 Theam Biljardiasennus- PPN  
09.11.2021BKS Starat- PPP 1  
 Galaxie Losers- Theam Biljardiasennus  
 NB-Team- Multsun Pantterit  
 Piljardikerho- Small Boys  
11.11.2021BCA 1- BC/X  
 Pooligans- Playboys  
 PPP 3- BKS Sankarit  
16.11.2021Multsun Pantterit- BCA 1  
 Piljardikerho- Theam Biljardiasennus  
 Playboys- BKS Starat  
 PPP 3- Pooligans  
 Small Boys- NB-Team  
18.11.2021BKS Sankarit- Galaxie Losers  
 PPN- PPP 1  
23.11.2021BC/X- PPN  
 Galaxie Losers- BKS Starat  
 Multsun Pantterit- Theam Biljardiasennus  
 NB-Team- PPP 3  
 PPP 1- Pooligans  
25.11.2021BCA 1- Small Boys  
 BKS Starat- Pooligans  
 Playboys- Piljardikerho  
30.11.2021BKS Sankarit- Playboys  
 Piljardikerho- BCA 1  
 PPN- PPP 3  
 Small Boys- Multsun Pantterit  
 Theam Biljardiasennus- PPP 1  
02.12.2021BC/X- BKS Starat  
 Pooligans- NB-Team  
07.12.2021Galaxie Losers- Multsun Pantterit  
 Playboys- Theam Biljardiasennus  
 Pooligans- Small Boys  
 PPN- BCA 1  
 PPP 1- BC/X  
 PPP 3- BKS Starat  
14.12.2021BC/X- Playboys  
 BCA 1- PPP 3  
 Multsun Pantterit- Piljardikerho  
 NB-Team- Galaxie Losers  
 Small Boys- PPN  
 Theam Biljardiasennus- BKS Sankarit  

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma syyskaudella

14.09.2021Underdogs- BKS Sisukkaat2-2 (14-15) 
15.09.2021Team Milla Magiat- Bar Backyard Pool1-3 (16-18) 
16.09.2021APR 1- VBK 11-3 (11-16) 
 BCA 2- PC-Tasanne2-2 (14-14) 
 Poolrollers- Suoraman Pub1-3 (10-17) 
 TVB Blues- Ratsumestari 11-3 (15-18) 
21.09.2021APR 1- Bar Backyard Pool  
 BKS Sisukkaat- Pool Fiction  
 Bäckkäri 1- Team Milla Magiat  
 PC-Tasanne- TVB Blues  
 VBK 1- Poolrollers  
22.09.2021Bäckkäri 1- FD Semafori  
23.09.2021FD Semafori- Underdogs  
 Ratsumestari 1- BCA 2  
28.09.2021Bar Backyard Pool- PC-Tasanne  
 Poolrollers- APR 1  
 Suoraman Pub- BCA 2  
 Team Milla Magiat- Pool Fiction  
 TVB Blues- Bäckkäri 1  
 VBK 1- BKS Sisukkaat  
30.09.2021TVB Blues- FD Semafori  
 Underdogs- Ratsumestari 1  
05.10.2021BCA 2- Team Milla Magiat  
 BKS Sisukkaat- Poolrollers  
 Pool Fiction- Bäckkäri 1  
 Suoraman Pub- Ratsumestari 1  
07.10.2021APR 1- Underdogs  
 Bar Backyard Pool- VBK 1  
 PC-Tasanne- FD Semafori  
12.10.2021APR 1- PC-Tasanne  
 Bäckkäri 1- Bar Backyard Pool  
 FD Semafori- Suoraman Pub  
 Ratsumestari 1- Pool Fiction  
 Team Milla Magiat- BKS Sisukkaat  
 Underdogs- BCA 2  
14.10.2021APR 1- FD Semafori  
 BCA 2- Bäckkäri 1  
 Poolrollers- TVB Blues  
19.10.2021Bar Backyard Pool- Underdogs  
 PC-Tasanne- Pool Fiction  
 Ratsumestari 1- VBK 1  
 Suoraman Pub- APR 1  
 Team Milla Magiat- Poolrollers  
 TVB Blues- BKS Sisukkaat  
21.10.2021Bar Backyard Pool- Ratsumestari 1  
 Pool Fiction- Suoraman Pub  
 Poolrollers- BCA 2  
 Underdogs- Team Milla Magiat  
 VBK 1- Bäckkäri 1  
26.10.2021PC-Tasanne- Team Milla Magiat  
 Pool Fiction- APR 1  
 Ratsumestari 1- Poolrollers  
 TVB Blues- Bar Backyard Pool  
28.10.2021Bäckkäri 1- Underdogs  
 FD Semafori- VBK 1  
 Suoraman Pub- BKS Sisukkaat  
02.11.2021APR 1- BCA 2  
 Bar Backyard Pool- Pool Fiction  
 Poolrollers- PC-Tasanne  
 VBK 1- Suoraman Pub  
04.11.2021BKS Sisukkaat- Ratsumestari 1  
 Team Milla Magiat- FD Semafori  
 Underdogs- TVB Blues  
09.11.2021BCA 2- VBK 1  
 Bäckkäri 1- Ratsumestari 1  
 PC-Tasanne- BKS Sisukkaat  
 Poolrollers- FD Semafori  
 Suoraman Pub- Bar Backyard Pool  
 TVB Blues- APR 1  
 Underdogs- Pool Fiction  
16.11.2021BKS Sisukkaat- Bäckkäri 1  
 PC-Tasanne- Suoraman Pub  
 Pool Fiction- TVB Blues  
 Ratsumestari 1- Team Milla Magiat  
 VBK 1- Underdogs  
18.11.2021Bar Backyard Pool- Poolrollers  
 FD Semafori- BCA 2  
23.11.2021BKS Sisukkaat- BCA 2  
 Ratsumestari 1- PC-Tasanne  
 Team Milla Magiat- APR 1  
 TVB Blues- VBK 1  
25.11.2021Pool Fiction- FD Semafori  
 Poolrollers- Bäckkäri 1  
 Underdogs- Suoraman Pub  
30.11.2021APR 1- Bäckkäri 1  
 Bar Backyard Pool- BKS Sisukkaat  
 BCA 2- TVB Blues  
 FD Semafori- Ratsumestari 1  
 Suoraman Pub- Team Milla Magiat  
 Underdogs- PC-Tasanne  
 VBK 1- Pool Fiction  
07.12.2021BCA 2- Bar Backyard Pool  
 BKS Sisukkaat- FD Semafori  
 Bäckkäri 1- Suoraman Pub  
 PC-Tasanne- VBK 1  
 Pool Fiction- Poolrollers  
 Ratsumestari 1- APR 1  
 TVB Blues- Team Milla Magiat  
14.12.2021Bar Backyard Pool- FD Semafori  
 BKS Sisukkaat- APR 1  
 PC-Tasanne- Bäckkäri 1  
 Pool Fiction- BCA 2  
 Suoraman Pub- TVB Blues  
 Team Milla Magiat- VBK 1  
 Underdogs- Poolrollers  

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma syyskaudella

21.09.2021Ratsumestari 2- BKS Superit  
 Team Kädettömät- KööGB  
23.09.2021APR 2- Tampereen A-Kilta  
 Pispalan Köö- BC Penthouse  
 PPP 4- Pete Pool  
28.09.2021KööGB- Ratsumestari 2  
 Pispalan Köö- Pete Pool  
30.09.2021BKS Superit- BC Penthouse  
 PPP 4- APR 2  
 Tampereen A-Kilta- Team Kädettömät  
05.10.2021APR 2- Pispalan Köö  
 Pete Pool- BKS Superit  
 Ratsumestari 2- Tampereen A-Kilta  
07.10.2021BC Penthouse- KööGB  
 Team Kädettömät- PPP 4  
12.10.2021KööGB- Pete Pool  
 Pispalan Köö- Team Kädettömät  
14.10.2021BKS Superit- APR 2  
 PPP 4- Ratsumestari 2  
 Tampereen A-Kilta- BC Penthouse  
26.10.2021BC Penthouse- Team Kädettömät  
 Pispalan Köö- KööGB  
28.10.2021BKS Superit- Tampereen A-Kilta  
 Ratsumestari 2- APR 2  
02.11.2021Pete Pool- Ratsumestari 2  
 PPP 4- BKS Superit  
04.11.2021APR 2- BC Penthouse  
 Tampereen A-Kilta- Pispalan Köö  
09.11.2021KööGB- PPP 4  
 Team Kädettömät- Pete Pool  
11.11.2021BKS Superit- Pispalan Köö  
 Ratsumestari 2- BC Penthouse  
16.11.2021APR 2- Team Kädettömät  
 BC Penthouse- Pete Pool  
 KööGB- Tampereen A-Kilta  
 Pispalan Köö- PPP 4  
23.11.2021APR 2- KööGB  
 Pete Pool- Tampereen A-Kilta  
 Team Kädettömät- BKS Superit  
25.11.2021PPP 4- BC Penthouse  
 Ratsumestari 2- Pispalan Köö  
30.11.2021Pete Pool- APR 2  
 Team Kädettömät- Ratsumestari 2  
02.12.2021BKS Superit- KööGB  
 Tampereen A-Kilta- PPP 4  

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma syyskaudella

21.09.2021BowlPool21- Musta Ysi  
 PB Diesel- Mestari  
 Poolers- Jamon enkelit  
 Reilukerho- VBK 2  
 Vastavirta Pool- Pikku Pete Pool  
28.09.2021Mestari- BowlPool21  
 Pikku Pete Pool- PB Diesel  
 Reilukerho- Vastavirta Pool  
30.09.2021Jamon enkelit- VBK 2  
 Musta Ysi- Poolers  
05.10.2021PB Diesel- Reilukerho  
 Vastavirta Pool- Jamon enkelit  
 VBK 2- Musta Ysi  
07.10.2021BowlPool21- Pikku Pete Pool  
 Poolers- Mestari  
12.10.2021Pikku Pete Pool- Poolers  
 Reilukerho- BowlPool21  
14.10.2021Jamon enkelit- PB Diesel  
 Mestari- VBK 2  
 Musta Ysi- Vastavirta Pool  
26.10.2021BowlPool21- Vastavirta Pool  
 Jamon enkelit- Mestari  
 Musta Ysi- Pikku Pete Pool  
 Poolers- PB Diesel  
02.11.2021Reilukerho- Musta Ysi  
 Vastavirta Pool- Poolers  
04.11.2021Pikku Pete Pool- Jamon enkelit  
 VBK 2- BowlPool21  
09.11.2021BowlPool21- Poolers  
 Mestari- Reilukerho  
11.11.2021Musta Ysi- Jamon enkelit  
 PB Diesel- VBK 2  
16.11.2021Jamon enkelit- Reilukerho  
 Poolers- VBK 2  
18.11.2021Pikku Pete Pool- Mestari  
 Vastavirta Pool- PB Diesel  
23.11.2021Jamon enkelit- BowlPool21  
 PB Diesel- Musta Ysi  
 Poolers- Reilukerho  
 Vastavirta Pool- Mestari  
 VBK 2- Pikku Pete Pool  
30.11.2021Mestari- Musta Ysi  
 PB Diesel- BowlPool21  
02.12.2021Pikku Pete Pool- Reilukerho  
 VBK 2- Vastavirta Pool  


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU