Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2018-2019

Mestaruussarjan otteluohjelma syyskaudella

18.09.2018BC Old Factory- NB-Team3-1 (16-10) 
 Galaxie Losers- Multsun Pantterit3-1 (16-10) 
 Piljardikerho- BKS Sankarit2-2 (16-13) 
 ProPool- BKS Starat3-1 (18-14) 
 Välibaari 1- PPP 11-3 (13-19) 
20.09.2018Hustlers- Small Boys4-0 (20-6) 
 Playboys- BC/X4-0 (20-4) 
25.09.2018BC/X- LYPP2-2 (12-13) 
 Multsun Pantterit- Hustlers0-4 (7-20) 
 PPP 1- Playboys3-1 (16-13) 
 ProPool- Välibaari 12-2 (14-15) 
27.09.2018BKS Starat- BKS Sankarit4-0 (20-9) 
 NB-Team- Galaxie Losers2-2 (14-17) 
 Piljardikerho- Small Boys3-1 (17-11) 
02.10.2018BKS Sankarit- Galaxie Losers2-2 (15-16) 
 Hustlers- BC/X4-0 (20-10) 
 LYPP- Piljardikerho3-1 (18-11) 
 Playboys- BKS Starat3-1 (17-11) 
 PPP 1- NB-Team3-1 (17-12) 
 Small Boys- BC Old Factory3-1 (16-16) 
 Välibaari 1- Multsun Pantterit3-1 (17-12) 
09.10.2018BKS Starat- Piljardikerho3-1 (18-13) 
 Galaxie Losers- Playboys0-4 (5-20) 
 Hustlers- ProPool2-2 (18-17) 
 LYPP- Small Boys3-1 (18-10) 
 Multsun Pantterit- BC/X2-2 (17-12) 
11.10.2018BC Old Factory- PPP 12-2 (13-14) 
16.10.2018BKS Sankarit- Hustlers0-4 (5-20) 
 Galaxie Losers- LYPP3-1 (16-12) 
 Multsun Pantterit- BKS Starat3-1 (15-13) 
 Piljardikerho- PPP 12-2 (13-15) 
 Välibaari 1- NB-Team0-4 (7-20) 
18.10.2018BC/X- BC Old Factory1-3 (12-18) 
 NB-Team- BKS Sankarit4-0 (20-9) 
 ProPool- Playboys2-2 (12-16) 
23.10.2018BC Old Factory- BKS Starat1-3 (13-16) 
 LYPP- Välibaari 12-2 (12-10) 
 Piljardikerho- Hustlers0-4 (8-20) 
 Playboys- Small Boys3-1 (19-11) 
 PPP 1- Multsun Pantterit4-0 (20-7) 
25.10.2018BKS Sankarit- BC/X3-1 (16-12) 
 NB-Team- ProPool3-1 (17-13) 
30.10.2018BC Old Factory- BKS Sankarit3-1 (18-13) 
 BKS Starat- LYPP0-4 (14-20) 
 Galaxie Losers- ProPool3-1 (16-14) 
 Hustlers- NB-Team3-1 (18-12) 
 Multsun Pantterit- Piljardikerho3-1 (19-13) 
 Small Boys- PPP 11-3 (11-16) 
 Välibaari 1- BC/X1-3 (9-19) 
06.11.2018BC/X- PPP 11-3 (15-16) 
 BKS Starat- Hustlers1-3 (12-15) 
 LYPP- NB-Team2-2 (17-14) 
 Small Boys- Välibaari 13-1 (19-15) 
08.11.2018Piljardikerho- Galaxie Losers2-2 (18-16) 
 Playboys- BKS Sankarit4-0 (20-7) 
 ProPool- BC Old Factory2-2 (16-16) 
13.11.2018BC Old Factory- Välibaari 12-2 (14-12) 
 BC/X- Small Boys3-1 (16-11) 
 LYPP- BKS Sankarit3-1 (19-12) 
 PPP 1- Galaxie Losers4-0 (20-12) 
 ProPool- Piljardikerho3-1 (17-13) 
15.11.2018Hustlers- Playboys  
 NB-Team- Multsun Pantterit  
20.11.2018BKS Starat- BC/X  
 Galaxie Losers- Small Boys  
 Hustlers- LYPP  
 Multsun Pantterit- BC Old Factory  
 Playboys- NB-Team  
 PPP 1- ProPool  
 Välibaari 1- BKS Sankarit  
27.11.2018BC Old Factory- Hustlers  
 BC/X- Piljardikerho  
 BKS Sankarit- PPP 1  
 LYPP- Playboys  
 ProPool- Multsun Pantterit  
 Small Boys- BKS Starat  
 Välibaari 1- Galaxie Losers  
04.12.2018BC Old Factory- LYPP  
 BKS Sankarit- Small Boys  
 Galaxie Losers- Hustlers  
 Multsun Pantterit- Playboys  
 NB-Team- BKS Starat  
 Piljardikerho- Välibaari 1  
 ProPool- BC/X  
11.12.2018BKS Starat- PPP 1  
 Galaxie Losers- BC/X  
 Hustlers- Välibaari 1  
 LYPP- ProPool  
 NB-Team- Piljardikerho  
 Playboys- BC Old Factory  
 Small Boys- Multsun Pantterit  
13.12.2018BC Old Factory- Galaxie Losers  
 BC/X- NB-Team  
 Multsun Pantterit- BKS Sankarit  
 Playboys- Piljardikerho  
 PPP 1- LYPP  
 Small Boys- ProPool  
 Välibaari 1- BKS Starat  
18.12.2018BC Old Factory- Piljardikerho  
 Hustlers- PPP 1  
 LYPP- Multsun Pantterit  
 Playboys- Välibaari 1  
 ProPool- BKS Sankarit  
20.12.2018BKS Starat- Galaxie Losers  
 NB-Team- Small Boys  

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma syyskaudella

18.09.2018Bar Backyard 1- BKS Sisukkaat2-2 (17-17) 
 BK Nekala 2- Team Kädettömät1-3 (11-19) 
 FD Semafori- Tampereen A-Kilta4-0 (20-13) 
 GP Diesel- Bäckkäri 12-2 (12-17) 
 PC-Tasanne- Pool Fiction2-2 (15-15) 
 PPP 3- TVB Blues4-0 (20-5) 
 Suoraman Pub- Old Bronx 13-1 (18-12) 
 VBK- Ratsumestari 13-1 (19-14) 
25.09.2018Bäckkäri 1- BK Nekala 24-0 (20-6) 
 FD Semafori- Bar Backyard 12-2 (13-15) 
 GP Diesel- BKS Sisukkaat3-1 (15-12) 
 Old Bronx 1- PC-Tasanne1-3 (11-17) 
 Pool Fiction- Suoraman Pub3-1 (17-13) 
 Tampereen A-Kilta- Ratsumestari 10-4 (7-20) 
 Team Kädettömät- PPP 30-4 (12-20) 
 TVB Blues- VBK0-4 (13-20) 
02.10.2018BK Nekala 2- Pool Fiction1-3 (12-17) 
 Ratsumestari 1- GP Diesel4-0 (20-6) 
 Suoraman Pub- PPP 31-3 (11-18) 
 VBK- Old Bronx 13-1 (16-10) 
04.10.2018Bar Backyard 1- PC-Tasanne1-3 (13-19) 
 BKS Sisukkaat- Bäckkäri 13-1 (16-10) 
 Team Kädettömät- Tampereen A-Kilta3-1 (18-15) 
 TVB Blues- FD Semafori3-1 (19-15) 
09.10.2018Bar Backyard 1- Old Bronx 13-1 (16-11) 
 BK Nekala 2- GP Diesel1-3 (13-19) 
 PC-Tasanne- Team Kädettömät2-2 (16-17) 
 Pool Fiction- TVB Blues2-2 (17-17) 
 Ratsumestari 1- BKS Sisukkaat3-1 (18-10) 
 Tampereen A-Kilta- PPP 31-3 (10-18) 
11.10.2018Bäckkäri 1- VBK2-2 (14-16) 
 Suoraman Pub- FD Semafori2-2 (13-14) 
16.10.2018Bäckkäri 1- Pool Fiction3-1 (19-12) 
 Old Bronx 1- Tampereen A-Kilta3-1 (18-11) 
 PPP 3- BK Nekala 22-2 (18-13) 
 TVB Blues- Bar Backyard 12-2 (17-15) 
 VBK- PC-Tasanne4-0 (20-10) 
18.10.2018BKS Sisukkaat- Suoraman Pub2-2 (18-17) 
 GP Diesel- FD Semafori2-2 (14-12) 
 Team Kädettömät- Ratsumestari 11-3 (13-16) 
23.10.2018Bar Backyard 1- Bäckkäri 12-2 (14-17) 
 BK Nekala 2- VBK3-1 (15-15) 
 Old Bronx 1- GP Diesel3-1 (16-9) 
 PC-Tasanne- PPP 33-1 (18-10) 
 Pool Fiction- Tampereen A-Kilta1-3 (14-16) 
 Ratsumestari 1- FD Semafori2-2 (17-11) 
 Suoraman Pub- TVB Blues2-2 (13-15) 
 Team Kädettömät- BKS Sisukkaat2-2 (14-14) 
30.10.2018BK Nekala 2- Old Bronx 12-2 (18-16) 
 Bäckkäri 1- TVB Blues3-1 (16-13) 
 GP Diesel- PPP 32-2 (14-16) 
 Tampereen A-Kilta- Bar Backyard 11-3 (7-19) 
 VBK- Team Kädettömät3-1 (19-15) 
01.11.2018BKS Sisukkaat- PC-Tasanne2-2 (16-12) 
 FD Semafori- Pool Fiction3-1 (19-14) 
 Ratsumestari 1- Suoraman Pub1-3 (10-16) 
06.11.2018Bar Backyard 1- Ratsumestari 11-3 (10-18) 
 Old Bronx 1- BKS Sisukkaat2-2 (16-16) 
 PC-Tasanne- FD Semafori1-3 (12-18) 
 Pool Fiction- Team Kädettömät3-1 (19-9) 
 PPP 3- VBK0-4 (8-20) 
 Suoraman Pub- BK Nekala 22-2 (15-14) 
 Tampereen A-Kilta- Bäckkäri 13-1 (16-12) 
 TVB Blues- GP Diesel3-1 (19-14) 
13.11.2018BK Nekala 2- Tampereen A-Kilta1-3 (15-16) 
 BKS Sisukkaat- Pool Fiction2-2 (14-13) 
 Bäckkäri 1- PC-Tasanne3-1 (16-15) 
 FD Semafori- PPP 32-2 (17-14) 
 GP Diesel- Bar Backyard 11-3 (9-19) 
 Ratsumestari 1- Old Bronx 13-1 (18-14) 
 Team Kädettömät- TVB Blues1-3 (14-18) 
 VBK- Suoraman Pub3-1 (19-12) 
20.11.2018PC-Tasanne- GP Diesel  
 Pool Fiction- Ratsumestari 1  
 PPP 3- Old Bronx 1  
 Suoraman Pub- Bäckkäri 1  
 VBK- Tampereen A-Kilta  
22.11.2018Bar Backyard 1- BK Nekala 2  
 BKS Sisukkaat- TVB Blues  
 Team Kädettömät- FD Semafori  
27.11.2018BK Nekala 2- BKS Sisukkaat  
 Bäckkäri 1- FD Semafori  
 GP Diesel- VBK  
 Old Bronx 1- Team Kädettömät  
 Pool Fiction- Bar Backyard 1  
 Ratsumestari 1- PPP 3  
 Tampereen A-Kilta- Suoraman Pub  
 TVB Blues- PC-Tasanne  
04.12.2018BK Nekala 2- Ratsumestari 1  
 Bäckkäri 1- PPP 3  
 FD Semafori- BKS Sisukkaat  
 GP Diesel- Tampereen A-Kilta  
 PC-Tasanne- Suoraman Pub  
 Pool Fiction- VBK  
 Team Kädettömät- Bar Backyard 1  
 TVB Blues- Old Bronx 1  
11.12.2018Bäckkäri 1- Team Kädettömät  
 FD Semafori- BK Nekala 2  
 Old Bronx 1- Pool Fiction  
 PC-Tasanne- Ratsumestari 1  
 PPP 3- BKS Sisukkaat  
 Suoraman Pub- GP Diesel  
 Tampereen A-Kilta- TVB Blues  
 VBK- Bar Backyard 1  
13.12.2018Bar Backyard 1- PPP 3  
 Old Bronx 1- Bäckkäri 1  
 PC-Tasanne- BK Nekala 2  
 Pool Fiction- GP Diesel  
 Ratsumestari 1- TVB Blues  
 Suoraman Pub- Team Kädettömät  
 Tampereen A-Kilta- BKS Sisukkaat  
 VBK- FD Semafori  
18.12.2018Bar Backyard 1- Suoraman Pub  
 BKS Sisukkaat- VBK  
 FD Semafori- Old Bronx 1  
 PPP 3- Pool Fiction  
 Ratsumestari 1- Bäckkäri 1  
 Tampereen A-Kilta- PC-Tasanne  
 Team Kädettömät- GP Diesel  
 TVB Blues- BK Nekala 2  

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma syyskaudella

25.09.2018KööGB- Ratsumestari 22-2 (10-10) 
 Pispalan Köö- PB Diesel2-2 (11-13) 
 Saluunan Sheriffit 2- Pooligans0-4 (8-16) 
26.09.2018PPP 2- Pete Pool4-0 (16-3) 
27.09.2018Allaspojat- Bertelin Jekku1-3 (11-14) 
 Välibaari 2- Old Bronx 23-1 (15-7) 
02.10.2018Bertelin Jekku- Välibaari 23-1 (15-10) 
 Old Bronx 2- Pispalan Köö3-1 (12-9) 
 Pete Pool- Saluunan Sheriffit 23-1 (15-10) 
04.10.2018PB Diesel- PPP 21-3 (9-15) 
 Pooligans- KööGB3-1 (14-7) 
 Ratsumestari 2- Allaspojat3-1 (14-8) 
09.10.2018Allaspojat- Pooligans1-3 (10-13) 
 KööGB- Pete Pool0-4 (9-16) 
 PPP 2- Old Bronx 22-2 (12-10) 
 Saluunan Sheriffit 2- PB Diesel3-1 (12-9) 
11.10.2018Välibaari 2- Ratsumestari 21-3 (12-14) 
18.10.2018Pispalan Köö- Bertelin Jekku2-2 (14-11) 
23.10.2018KööGB- Old Bronx 22-2 (8-11) 
 PB Diesel- Allaspojat2-2 (9-13) 
 Pete Pool- Välibaari 23-1 (14-10) 
 Pooligans- Pispalan Köö3-1 (15-5) 
25.10.2018PPP 2- Ratsumestari 23-1 (12-9) 
 Saluunan Sheriffit 2- Bertelin Jekku2-2 (10-11) 
30.10.2018Bertelin Jekku- KööGB1-3 (10-15) 
 Old Bronx 2- Allaspojat2-2 (12-13) 
 Ratsumestari 2- Saluunan Sheriffit 23-1 (12-9) 
01.11.2018Pispalan Köö- Pete Pool1-3 (12-15) 
 Pooligans- PPP 22-2 (13-9) 
 Välibaari 2- PB Diesel2-2 (11-11) 
06.11.2018Bertelin Jekku- Ratsumestari 22-2 (10-11) 
 PB Diesel- Old Bronx 24-0 (16-7) 
 Pooligans- Pete Pool3-1 (14-10) 
 Välibaari 2- Pispalan Köö2-2 (12-9) 
08.11.2018Allaspojat- KööGB3-1 (13-10) 
 PPP 2- Saluunan Sheriffit 22-2 (11-12) 
13.11.2018KööGB- PPP 21-3 (10-13) 
 Pete Pool- Ratsumestari 22-2 (10-14) 
 Saluunan Sheriffit 2- Välibaari 21-3 (8-12) 
15.11.2018Old Bronx 2- Pooligans  
 Pispalan Köö- Allaspojat  
20.11.2018Allaspojat- Saluunan Sheriffit 2  
 Bertelin Jekku- Pooligans  
 Old Bronx 2- Pete Pool  
 Ratsumestari 2- PB Diesel  
22.11.2018KööGB- Pispalan Köö  
 PB Diesel- Bertelin Jekku  
 PPP 2- Välibaari 2  
27.11.2018Pispalan Köö- Saluunan Sheriffit 2  
 Pooligans- PB Diesel  
29.11.2018Allaspojat- PPP 2  
 Pete Pool- Bertelin Jekku  
 Ratsumestari 2- Old Bronx 2  
 Välibaari 2- KööGB  
04.12.2018Bertelin Jekku- PPP 2  
 Old Bronx 2- Saluunan Sheriffit 2  
11.12.2018KööGB- PB Diesel  
 Pete Pool- Allaspojat  
 Ratsumestari 2- Pispalan Köö  
 Välibaari 2- Pooligans  
18.12.2018Allaspojat- Välibaari 2  
 Bertelin Jekku- Old Bronx 2  
 Pooligans- Ratsumestari 2  
 Saluunan Sheriffit 2- KööGB  
20.12.2018PB Diesel- Pete Pool  
 PPP 2- Pispalan Köö  

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma syyskaudella

25.09.2018Bertelin Pommi- Ylävoima3-1 (14-7) 
 BKS Superit- Saluunan Sheriffit 12-2 (11-11) 
 Ratsumestari 3- BTV2-2 (10-13) 
27.09.2018BC Penthouse- Team Milla1-3 (9-13) 
 Brick House- Backyard Predators3-1 (13-8) 
02.10.2018Backyard Predators- BKS Superit1-3 (11-15) 
 Musta Ysi- Ratsumestari 32-2 (8-13) 
 Team Milla- Brick House3-1 (15-7) 
04.10.2018BTV- BC Penthouse2-2 (9-13) 
09.10.2018BC Penthouse- Musta Ysi3-1 (13-11) 
 Bertelin Pommi- Backyard Predators3-1 (12-6) 
11.10.2018BKS Superit- Team Milla2-2 (11-10) 
 Brick House- BTV0-4 (10-16) 
 Ratsumestari 3- Ylävoima1-3 (7-14) 
16.10.2018Saluunan Sheriffit 1- Bertelin Pommi2-2 (12-12) 
23.10.2018Bertelin Pommi- BTV0-4 (7-16) 
 BKS Superit- Musta Ysi1-3 (10-15) 
 Ylävoima- Brick House1-3 (10-14) 
25.10.2018BC Penthouse- Saluunan Sheriffit 12-2 (12-12) 
 Ratsumestari 3- Backyard Predators1-3 (11-13) 
30.10.2018Saluunan Sheriffit 1- Brick House1-3 (9-15) 
 Team Milla- Ratsumestari 32-2 (12-10) 
 Ylävoima- BKS Superit1-3 (11-14) 
01.11.2018Backyard Predators- BC Penthouse2-2 (8-12) 
 Musta Ysi- Bertelin Pommi3-1 (13-11) 
06.11.2018Brick House- BC Penthouse4-0 (16-4) 
 Saluunan Sheriffit 1- Ylävoima2-2 (13-9) 
08.11.2018Backyard Predators- Team Milla1-3 (6-13) 
 BKS Superit- Bertelin Pommi1-3 (7-15) 
 BTV- Musta Ysi1-3 (6-13) 
13.11.2018Bertelin Pommi- Brick House3-1 (14-7) 
 BTV- Saluunan Sheriffit 11-3 (11-15) 
 Ylävoima- Backyard Predators2-2 (14-14) 
15.11.2018Musta Ysi- Team Milla  
 Ratsumestari 3- BKS Superit  
20.11.2018Backyard Predators- BTV  
 Brick House- Ratsumestari 3  
 Team Milla- Ylävoima  
22.11.2018BC Penthouse- Bertelin Pommi  
 Saluunan Sheriffit 1- Musta Ysi  
27.11.2018Bertelin Pommi- Ratsumestari 3  
 Musta Ysi- Backyard Predators  
 Saluunan Sheriffit 1- Team Milla  
29.11.2018BKS Superit- BC Penthouse  
 Ylävoima- BTV  
04.12.2018Brick House- Musta Ysi  
 BTV- BKS Superit  
11.12.2018Saluunan Sheriffit 1- Ratsumestari 3  
 Ylävoima- BC Penthouse  
13.12.2018BKS Superit- Brick House  
 Team Milla- Bertelin Pommi  
18.12.2018BTV- Team Milla  
 Musta Ysi- Ylävoima  
20.12.2018Backyard Predators- Saluunan Sheriffit 1  
 Ratsumestari 3- BC Penthouse  


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU