Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan otteluohjelmat 2021-2022

Mestaruussarjan otteluohjelma syyskaudella

14.09.2021BKS Sankarit- Piljardikerho1-3 (16-19) 
 PPP 1- BCA 12-2 (12-17) 
 PPP 3- Galaxie Losers1-3 (13-16) 
16.09.2021BKS Sankarit- PPN0-4 (9-20) 
 NB-Team- Playboys0-4 (7-20) 
 Piljardikerho- Pooligans4-0 (20-7) 
 Small Boys- BC/X0-4 (11-20) 
 Theam Biljardiasennus- BKS Starat3-1 (15-12) 
21.09.2021BC/X- Pooligans2-2 (12-14) 
 PPN- Playboys1-3 (11-19) 
 PPP 1- Multsun Pantterit2-2 (15-15) 
23.09.2021BKS Starat- BKS Sankarit4-0 (20-9) 
 Galaxie Losers- BCA 13-1 (16-9) 
 Piljardikerho- NB-Team2-2 (12-14) 
 Theam Biljardiasennus- PPP 34-0 (20-3) 
28.09.2021BCA 1- BKS Starat2-2 (16-14) 
 BKS Sankarit- Pooligans2-2 (17-12) 
 Galaxie Losers- BC/X0-4 (10-20) 
 Multsun Pantterit- PPN1-3 (14-18) 
 NB-Team- PPP 13-1 (19-15) 
 Playboys- Small Boys3-1 (19-8) 
 PPP 3- Piljardikerho2-2 (13-15) 
05.10.2021BC/X- BKS Sankarit1-3 (15-15) 
 Multsun Pantterit- Playboys0-4 (5-20) 
 NB-Team- Theam Biljardiasennus1-3 (11-19) 
 Pooligans- BCA 10-4 (7-20) 
 Small Boys- Galaxie Losers0-4 (9-20) 
07.10.2021BKS Starat- PPN3-1 (16-11) 
 Piljardikerho- PPP 12-2 (14-12) 
12.10.2021BKS Sankarit- NB-Team2-2 (14-16) 
 Piljardikerho- BKS Starat2-2 (16-13) 
 Pooligans- Multsun Pantterit4-0 (20-8) 
 PPN- Galaxie Losers3-1 (17-12) 
 PPP 1- Small Boys1-3 (10-17) 
 PPP 3- BC/X2-2 (14-12) 
 Theam Biljardiasennus- BCA 11-3 (14-15) 
19.10.2021BC/X- Theam Biljardiasennus1-3 (11-18) 
 BKS Sankarit- PPP 12-2 (15-12) 
 Galaxie Losers- Piljardikerho1-3 (14-16) 
 Multsun Pantterit- PPP 32-2 (17-17) 
 PPN- NB-Team2-2 (18-11) 
21.10.2021BKS Starat- Multsun Pantterit3-1 (19-14) 
 NB-Team- BC/X1-3 (11-19) 
 Piljardikerho- PPN2-2 (12-17) 
 PPP 3- PPP 12-2 (18-14) 
 Small Boys- BKS Sankarit3-1 (18-13) 
 Theam Biljardiasennus- Pooligans4-0 (20-4) 
26.10.2021BCA 1- BKS Sankarit3-1 (16-11) 
 BKS Starat- NB-Team3-1 (17-12) 
 Multsun Pantterit- BC/X2-2 (16-15) 
 Playboys- PPP 34-0 (20-8) 
 PPN- Pooligans1-3 (12-15) 
 PPP 1- Galaxie Losers0-4 (8-20) 
 Theam Biljardiasennus- Small Boys4-0 (20-7) 
28.10.2021BCA 1- Playboys2-2 (14-14) 
02.11.2021BC/X- Piljardikerho2-2 (13-12) 
 BKS Sankarit- Multsun Pantterit3-1 (17-12) 
 Galaxie Losers- Pooligans2-2 (18-15) 
 NB-Team- BCA 12-2 (16-17) 
 Small Boys- PPP 32-2 (16-17) 
04.11.2021PPP 1- Playboys0-4 (4-20) 
 Small Boys- BKS Starat1-3 (15-19) 
 Theam Biljardiasennus- PPN3-1 (19-11) 
09.11.2021BKS Starat- PPP 13-1 (18-9) 
 Galaxie Losers- Theam Biljardiasennus2-2 (15-14) 
 NB-Team- Multsun Pantterit1-3 (10-19) 
 Piljardikerho- Small Boys2-2 (15-11) 
11.11.2021BCA 1- BC/X2-2 (16-15) 
 Pooligans- Playboys1-3 (6-16) 
 PPP 3- BKS Sankarit3-1 (17-13) 
16.11.2021Multsun Pantterit- BCA 13-1 (18-13) 
 Piljardikerho- Theam Biljardiasennus0-4 (6-20) 
 Playboys- BKS Starat3-1 (15-11) 
 Small Boys- NB-Team1-3 (11-17) 
17.11.2021PPP 3- Pooligans3-1 (15-14) 
18.11.2021BKS Sankarit- Galaxie Losers3-1 (17-15) 
 PPN- PPP 14-0 (20-5) 
23.11.2021BC/X- PPN2-2 (15-15) 
 Galaxie Losers- BKS Starat2-2 (14-16) 
 Multsun Pantterit- Theam Biljardiasennus0-4 (7-20) 
 PPP 1- Pooligans3-1 (19-15) 
25.11.2021BKS Starat- Pooligans2-2 (15-11) 
 NB-Team- PPP 32-2 (14-11) 
 Playboys- Piljardikerho4-0 (20-13) 
30.11.2021BKS Sankarit- Playboys1-3 (13-18) 
 Piljardikerho- BCA 12-2 (13-13) 
 PPN- PPP 33-1 (17-11) 
 Small Boys- Multsun Pantterit2-2 (13-13) 
 Theam Biljardiasennus- PPP 14-0 (20-6) 
02.12.2021BC/X- BKS Starat3-1 (15-11) 
 BCA 1- Small Boys4-0 (20-9) 
 Playboys- Galaxie Losers4-0 (20-8) 
 Pooligans- NB-Team1-3 (16-17) 
07.12.2021Galaxie Losers- Multsun Pantterit  
 Playboys- Theam Biljardiasennus  
 Pooligans- Small Boys  
 PPN- BCA 1  
 PPP 1- BC/X  
 PPP 3- BKS Starat  
14.12.2021BC/X- Playboys  
 BCA 1- PPP 3  
 Multsun Pantterit- Piljardikerho  
 NB-Team- Galaxie Losers  
 Small Boys- PPN  
 Theam Biljardiasennus- BKS Sankarit  

Ylös

1. divisioonan otteluohjelma syyskaudella

14.09.2021Underdogs- BKS Sisukkaat2-2 (14-15) 
15.09.2021Team Milla Magiat- Bar Backyard Pool1-3 (16-18) 
16.09.2021APR 1- VBK 11-3 (11-16) 
 BCA 2- PC-Tasanne2-2 (14-14) 
 Poolrollers- Suoraman Pub1-3 (10-17) 
 TVB Blues- Ratsumestari 11-3 (15-18) 
21.09.2021APR 1- Bar Backyard Pool1-3 (9-19) 
 BKS Sisukkaat- Pool Fiction2-2 (14-18) 
 Bäckkäri 1- Team Milla Magiat2-2 (15-14) 
 PC-Tasanne- TVB Blues1-3 (13-17) 
 VBK 1- Poolrollers2-2 (15-17) 
22.09.2021Bäckkäri 1- FD Semafori2-2 (16-18) 
23.09.2021FD Semafori- Underdogs3-1 (19-9) 
 Ratsumestari 1- BCA 24-0 (20-11) 
28.09.2021Bar Backyard Pool- PC-Tasanne4-0 (20-4) 
 Poolrollers- APR 13-1 (15-13) 
 Suoraman Pub- BCA 20-4 (12-20) 
 TVB Blues- Bäckkäri 13-1 (17-11) 
 VBK 1- BKS Sisukkaat2-2 (15-14) 
30.09.2021TVB Blues- FD Semafori1-3 (10-18) 
 Underdogs- Ratsumestari 12-2 (15-14) 
04.10.2021Bar Backyard Pool- VBK 12-2 (12-14) 
05.10.2021BCA 2- Team Milla Magiat1-3 (12-17) 
 Pool Fiction- Bäckkäri 13-1 (17-11) 
07.10.2021APR 1- Underdogs3-1 (18-13) 
 PC-Tasanne- FD Semafori0-4 (9-20) 
08.10.2021Bäckkäri 1- Bar Backyard Pool2-2 (17-12) 
12.10.2021APR 1- PC-Tasanne2-2 (16-14) 
 FD Semafori- Suoraman Pub3-1 (18-11) 
 Ratsumestari 1- Pool Fiction3-1 (18-11) 
 Underdogs- BCA 22-2 (15-15) 
13.10.2021Team Milla Magiat- BKS Sisukkaat1-3 (12-17) 
14.10.2021APR 1- FD Semafori2-2 (16-17) 
 BCA 2- Bäckkäri 12-2 (14-16) 
 Poolrollers- TVB Blues0-4 (15-20) 
19.10.2021Bar Backyard Pool- Underdogs4-0 (20-11) 
 PC-Tasanne- Pool Fiction1-3 (12-19) 
 Ratsumestari 1- VBK 10-4 (10-20) 
 Suoraman Pub- APR 12-2 (12-16) 
 TVB Blues- BKS Sisukkaat0-4 (15-20) 
20.10.2021Team Milla Magiat- Poolrollers2-2 (12-13) 
21.10.2021Pool Fiction- Suoraman Pub1-3 (15-18) 
 Poolrollers- BCA 21-3 (13-17) 
 Underdogs- Team Milla Magiat2-2 (11-17) 
 VBK 1- Bäckkäri 12-2 (17-15) 
26.10.2021PC-Tasanne- Team Milla Magiat3-1 (18-9) 
 Ratsumestari 1- Poolrollers2-2 (17-17) 
 TVB Blues- Bar Backyard Pool2-2 (12-18) 
28.10.2021Bäckkäri 1- Underdogs4-0 (20-9) 
 FD Semafori- VBK 13-1 (17-8) 
 Suoraman Pub- BKS Sisukkaat3-1 (16-13) 
02.11.2021APR 1- BCA 21-3 (11-19) 
 Bar Backyard Pool- Pool Fiction1-3 (12-15) 
 Poolrollers- PC-Tasanne2-2 (12-15) 
04.11.2021BKS Sisukkaat- Ratsumestari 12-2 (15-15) 
 Pool Fiction- APR 12-2 (12-16) 
 Team Milla Magiat- FD Semafori2-2 (11-15) 
 Underdogs- TVB Blues2-2 (14-16) 
09.11.2021BCA 2- VBK 12-2 (15-14) 
 Bäckkäri 1- Ratsumestari 13-1 (18-14) 
 PC-Tasanne- BKS Sisukkaat1-3 (11-19) 
 Poolrollers- FD Semafori1-3 (15-17) 
 Suoraman Pub- Bar Backyard Pool2-2 (14-15) 
 TVB Blues- APR 13-1 (19-11) 
 Underdogs- Pool Fiction2-2 (15-16) 
11.11.2021Bar Backyard Pool- Ratsumestari 12-2 (17-14) 
 Team Milla Magiat- Pool Fiction1-3 (15-15) 
16.11.2021BKS Sisukkaat- Bäckkäri 10-4 (10-20) 
 FD Semafori- BCA 21-3 (10-17) 
 PC-Tasanne- Suoraman Pub1-3 (8-17) 
 Pool Fiction- TVB Blues3-1 (19-10) 
 Ratsumestari 1- Team Milla Magiat3-1 (18-15) 
 VBK 1- Underdogs4-0 (20-9) 
17.11.2021Bar Backyard Pool- Poolrollers3-1 (18-10) 
23.11.2021BKS Sisukkaat- BCA 21-3 (14-17) 
 Ratsumestari 1- PC-Tasanne3-1 (19-14) 
25.11.2021Pool Fiction- FD Semafori3-1 (17-11) 
 Poolrollers- Bäckkäri 10-4 (12-20) 
 Team Milla Magiat- APR 13-1 (17-7) 
 Underdogs- Suoraman Pub1-3 (14-17) 
29.11.2021VBK 1- TVB Blues2-2 (18-15) 
30.11.2021APR 1- Bäckkäri 1siirretty 
 BCA 2- TVB Blues1-3 (11-16) 
 Suoraman Pub- Team Milla Magiat2-2 (13-14) 
 VBK 1- Pool Fiction2-2 (18-13) 
02.12.2021Bar Backyard Pool- BKS Sisukkaat3-1 (16-9) 
06.12.2021Bäckkäri 1- Suoraman Pub  
 Ratsumestari 1- APR 1  
07.12.2021BCA 2- Bar Backyard Pool  
 BKS Sisukkaat- FD Semafori  
 PC-Tasanne- VBK 1  
 Pool Fiction- Poolrollers  
 TVB Blues- Team Milla Magiat  
08.12.2021VBK 1- Suoraman Pub  
09.12.2021BKS Sisukkaat- Poolrollers  
 PC-Tasanne- Underdogs  
 Suoraman Pub- Ratsumestari 1  
 Team Milla Magiat- VBK 1  
11.12.2021Ratsumestari 1- FD Semafori  
14.12.2021Bar Backyard Pool- FD Semafori  
 BKS Sisukkaat- APR 1  
 PC-Tasanne- Bäckkäri 1  
 Pool Fiction- BCA 2  
 Suoraman Pub- TVB Blues  
 Underdogs- Poolrollers  

Ylös

2. divisioonan A-lohkon otteluohjelma syyskaudella

21.09.2021Ratsumestari 2- BKS Superit3-1 (15-8) 
 Team Kädettömät- KööGB2-2 (11-9) 
23.09.2021APR 2- Tampereen A-Kilta3-1 (14-10) 
 Pispalan Köö- BC Penthouse1-3 (7-13) 
 PPP 4- Pete Pool2-2 (10-10) 
28.09.2021KööGB- Ratsumestari 21-3 (7-13) 
 Pispalan Köö- Pete Pool0-4 (7-16) 
 PPP 4- APR 22-2 (11-9) 
30.09.2021BKS Superit- BC Penthouse4-0 (16-10) 
 Tampereen A-Kilta- Team Kädettömät2-2 (11-11) 
05.10.2021APR 2- Pispalan Köö4-0 (16-6) 
 Pete Pool- BKS Superit0-4 (6-16) 
 Ratsumestari 2- Tampereen A-Kilta1-3 (9-15) 
07.10.2021BC Penthouse- KööGB3-1 (13-9) 
 Team Kädettömät- PPP 42-2 (12-11) 
12.10.2021KööGB- Pete Pool2-2 (14-11) 
 Pispalan Köö- Team Kädettömät1-3 (11-13) 
14.10.2021BKS Superit- APR 22-2 (10-12) 
 PPP 4- Ratsumestari 22-2 (12-12) 
 Tampereen A-Kilta- BC Penthouse2-2 (12-11) 
26.10.2021BC Penthouse- Team Kädettömät0-4 (8-16) 
 Pispalan Köö- KööGB1-3 (11-15) 
28.10.2021BKS Superit- Tampereen A-Kilta2-2 (14-9) 
 Ratsumestari 2- APR 21-3 (11-14) 
02.11.2021Pete Pool- Ratsumestari 21-3 (12-14) 
 PPP 4- BKS Superit3-1 (12-10) 
04.11.2021APR 2- BC Penthouse3-1 (14-7) 
09.11.2021KööGB- PPP 42-2 (11-10) 
 Team Kädettömät- Pete Pool3-1 (15-8) 
11.11.2021BKS Superit- Pispalan Köö3-1 (15-5) 
 Ratsumestari 2- BC Penthouse3-1 (15-12) 
16.11.2021APR 2- Team Kädettömät2-2 (8-12) 
 BC Penthouse- Pete Pool3-1 (14-6) 
 KööGB- Tampereen A-Kilta1-3 (7-13) 
 Pispalan Köö- PPP 40-4 (5-16) 
18.11.2021Tampereen A-Kilta- Pispalan Köö2-2 (12-12) 
23.11.2021Pete Pool- Tampereen A-Kilta3-1 (14-11) 
 Team Kädettömät- BKS Superit3-1 (12-9) 
25.11.2021PPP 4- BC Penthouse2-2 (11-11) 
 Ratsumestari 2- Pispalan Köö3-1 (13-9) 
30.11.2021Pete Pool- APR 21-3 (9-13) 
 Team Kädettömät- Ratsumestari 23-1 (14-11) 
02.12.2021BKS Superit- KööGB1-3 (12-14) 
 Tampereen A-Kilta- PPP 42-2 (11-12) 
07.12.2021APR 2- KööGB  

2. divisioonan B-lohkon otteluohjelma syyskaudella

21.09.2021BowlPool21- Musta Ysi0-4 (9-16) 
 PB Diesel- Mestari0-4 (4-16) 
 Poolers- Jamon enkelit2-2 (13-13) 
 Reilukerho- VBK 21-3 (9-13) 
 Vastavirta Pool- Pikku Pete Pool1-3 (9-15) 
28.09.2021Mestari- BowlPool210-4 (8-16) 
 Pikku Pete Pool- PB Diesel3-1 (15-10) 
 Reilukerho- Vastavirta Pool3-1 (15-5) 
30.09.2021Jamon enkelit- VBK 21-3 (6-13) 
 Musta Ysi- Poolers4-0 (16-6) 
05.10.2021PB Diesel- Reilukerho1-3 (7-13) 
 Vastavirta Pool- Jamon enkelit2-2 (10-13) 
 VBK 2- Musta Ysi1-3 (12-12) 
07.10.2021BowlPool21- Pikku Pete Pool3-1 (14-10) 
 Poolers- Mestari3-1 (13-11) 
12.10.2021Pikku Pete Pool- Poolers1-3 (9-13) 
 Reilukerho- BowlPool213-1 (14-9) 
14.10.2021Jamon enkelit- PB Diesel3-1 (13-8) 
 Mestari- VBK 20-4 (6-16) 
 Musta Ysi- Vastavirta Pool4-0 (16-6) 
26.10.2021BowlPool21- Vastavirta Pool1-3 (12-13) 
 Jamon enkelit- Mestari2-2 (13-13) 
 Musta Ysi- Pikku Pete Pool3-1 (15-8) 
02.11.2021Reilukerho- Musta Ysi2-2 (8-9) 
 Vastavirta Pool- Poolers3-1 (13-9) 
04.11.2021Pikku Pete Pool- Jamon enkelit4-0 (16-9) 
 VBK 2- BowlPool214-0 (16-8) 
09.11.2021BowlPool21- Poolers2-2 (11-10) 
 Mestari- Reilukerho1-3 (11-15) 
11.11.2021PB Diesel- VBK 21-3 (9-13) 
16.11.2021Jamon enkelit- Reilukerho2-2 (10-9) 
 Poolers- VBK 21-3 (9-13) 
18.11.2021Pikku Pete Pool- Mestari2-2 (11-9) 
 Vastavirta Pool- PB Diesel1-3 (8-15) 
23.11.2021Jamon enkelit- BowlPool212-2 (11-10) 
 PB Diesel- Musta Ysi1-3 (9-13) 
 Poolers- Reilukerho1-3 (7-15) 
 Vastavirta Pool- Mestari2-2 (12-10) 
 VBK 2- Pikku Pete Pool2-2 (10-12) 
30.11.2021Mestari- Musta Ysi1-3 (9-13) 
 PB Diesel- BowlPool211-3 (11-14) 
02.12.2021Jamon enkelit- Musta Ysi1-3 (7-12) 
 Pikku Pete Pool- Reilukerho0-4 (2-16) 
 VBK 2- Vastavirta Pool3-1 (15-7) 
09.12.2021Poolers- PB Diesel  


 

Katso myös

Mestaruussarjan ottelut ja niiden tulokset

1. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

2. divisioonan ottelut ja niiden tulokset

Ottelua siirtämässä?

Ottelusiirto-ohje
Ottelusiirtolomake

Otteluohjelmat




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU