Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 08.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 87102841517722
2.PPP 1 86202391339720
3.Playboys 75112171256616
4.LYPP 733117111108712
5.Galaxie Losers 7331151310210312
6.BC Old Factory 732215131109711
7.NB-Team 8323181411911411
8.BKS Starat 830514181181209
9.Multsun Pantterit 72141018871117
10.ProPool 714213151041127
11.Small Boys 72051018841216
12.Piljardikerho 813412201091306
13.Välibaari 1 71241018861155
14.BC/X 81251022961295
15.BKS Sankarit 8125824871425

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 06.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 86112481459919
2.Ratsumestari 1 851221111339216
3.PPP 3 8422191312810314
4.FD Semafori 8341191312211713
5.Bäckkäri 1 8332181412510512
6.PC-Tasanne 8332161611912012
7.Pool Fiction 8323161612512011
8.Bar Backyard 1 8242161611911910
9.Suoraman Pub 8242161611611810
10.GP Diesel 823314181031259
11.TVB Blues 823313191181309
12.Old Bronx 1 822414181101218
13.Team Kädettömät 822413191171308
14.BKS Sisukkaat 815215171191198
15.Tampereen A-Kilta 82061022951396
16.BK Nekala 2 813412201021396

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 08.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 6510186854916
2.Pete Pool 64021410737112
3.PPP 2 6330168755612
4.Ratsumestari 2 63211410706111
5.Bertelin Jekku 6231131171719
6.PB Diesel 6132121267696
7.Old Bronx 2 6132101459736
8.Välibaari 2 6123101470705
9.Allaspojat 6123101468725
10.Saluunan Sheriffit 2 612391561745
11.KööGB 612391559745
12.Pispalan Köö 603391560783

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 08.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Brick House 64021410756212
2.Team Milla 5320137634311
3.Musta Ysi 5311128605310
4.Bertelin Pommi 63121212716110
5.BTV 522113760538
6.BKS Superit 6222121268738
7.BC Penthouse 6132101463696
8.Ylävoima 511381251624
9.Backyard Predators 611491552764
10.Saluunan Sheriffit 1 504191157594
11.Ratsumestari 3 503281251603


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU