Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2022-2023

Mestaruussarjan sarjataulukko 29.11.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Theam Biljardiasennus 131201401222915236
2.BCA 1 13931341821716530
3.Piljardikerho 13823331920417026
4.Boltsiboys 13661312120217324
5.Playboys 11632301418011721
6.BC/X 13562292319918421
7.PPP 3 13454252718320117
8.Small Boys 12516232516918516
9.Galaxie Losers 12444262219117216
10.BKS Starat 12345212717718613
11.NB-Team 13346232918718713
12.Multsun Pantterit 13346223018420013
13.Bar Backyard Pool 13319193317521110
14.VBK 1 1023516241221599
15.BKS Sankarit 1216519291741909
16.FD Semafori 1315718341552228
17.PPP 1 1313915371462206

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 29.11.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Bäckkäri 1 11920331118711929
2.Team Milla Magiat 11731321219214324
3.Ratsumestari 1 12723291919117123
4.BKS Sisukkaat 10613241615714419
5.BCA 2 12543272117816519
6.BKS Superit 11533222216315518
7.Pooligans 12525232517017117
8.Musta Ysi 12453272118816017
9.PC-Tasanne 11434202415316115
10.Underdogs 12264212715418912
11.APR 1 10244172313314910
12.Pool Fiction 823315171151109
13.Reilukerho 1116418261531749
14.Suoraman Pub 1222816321552058
15.APR 2 1214717311582057
16.VBK 2 1112815291521785

Ylös

2. divisioonan sarjataulukko 29.11.2022

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pennyttömät 119203591567529
2.Ratsumestari 2 11641291514712522
3.Pikku Pete Pool 11641261813610322
4.PPP 4 11461261812811018
5.VBK 3 11362242014111815
6.Tampereen A-Kilta 11362232112113315
7.KööGB 11353212312412814
8.Pete Pool 12264212712515212
9.Jamo Racing 10253182210412211
10.Poolers 11254212311712411
11.BC Penthouse 11254202412813711
12.Pispalan Köö 11254192512413411
13.Vastavirta Pool 11245202412112810
14.Backyard Girls 1005513271071365
15.Ratsumestari 3 110471232981524


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2020-2021, syksy
2019-2020, kevät
2019-2020, syksy
2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU