Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2019-2020

Mestaruussarjan sarjataulukko 14.11.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Playboys 108203551878626
2.Hustlers 97202971589323
3.Piljardikerho 9630251115211321
4.BCA 1 9531211513512518
5.PPP 1 10532241615814518
6.NB-Team 10514211914813816
7.Multsun Pantterit 10505211915615215
8.BKS Starat 10424182212915614
9.Galaxie Losers 10325162414215511
10.BC/X 9252171912413411
11.BKS Sankarit 922514221161448
12.LYPP 1014514261321637
13.PPN 913513231201516
14.VBK 1 1013613271331606
15.Ratsumestari 1 912613231161425
16.Bar Backyard Pool 903610261081573

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 14.11.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Small Boys 963027915210621
2.Bäckkäri 1 10550251515613420
3.Suoraman Pub 10541241615512219
4.Underdogs 10523211914214117
5.PPP 3 9441211514011216
6.PC-Tasanne 10442221815214016
7.Pooligans 9414171912812813
8.TVB Blues 10415192113815013
9.BK Nekala 2 9342201613312313
10.FD Semafori 9261201613412612
11.Pool Fiction 9252181812512811
12.Bar Bertel 1015418221531518
13.BKS Sisukkaat 1021713271331607
14.Reilukerho 1014515251091677
15.Välibaari 1006416241411576
16.Team Milla 1003712281211673

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 07.11.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BCA 2 75112171035316
2.Team Milla Magiat 7511208946516
3.LeTo 7511199896716
4.PB Diesel 73221414767511
5.BKS Superit 72501711896911
6.PPP 4 73131414807910
7.Team Kädettömät 7223151382768
8.Ratsumestari 2 7223111771858
9.KööGB 7205101861866
10.Pikku Pete Pool 7133111763896
11.Bertel Kakkonen 712491965835
12.Ylävoima 702572153992

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 07.11.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 2 7520217946317
2.Musta Ysi 74211810916714
3.Old Bronx 74211711877114
4.Tampereen A-Kilta 74121612877113
5.Pete Pool 74121513827713
6.Poolers 73221513797711
7.VBK 2 73131414858010
8.BC Penthouse 7223131575828
9.Veruke 7124111769845
10.Ratsumestari 3 7124101868865
11.Backyard Predators 7124101867945
12.Pispalan Köö 701682067991


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU