Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2019-2020

Mestaruussarjan sarjataulukko 18.02.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 211740661836321755
2.Playboys 201460631736520548
3.Piljardikerho 211272552933827443
4.PPP 1 21876463832731331
5.NB-Team 21858434131231129
6.BKS Starat 21858414329731329
7.BCA 1 19775393727928128
8.PPN 21777414330031628
9.BC/X 216105434130531428
10.Multsun Pantterit 218112374730132425
11.LYPP 20677374329529425
12.Galaxie Losers 215610345029632121
13.BKS Sankarit 215412325227433319
14.VBK 1 214710335128534019
15.Ratsumestari 1 212514265825935211
16.Bar Backyard Pool 192413245223932710

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 20.02.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Small Boys 211281592535424944
2.PPP 3 20992503032324536
3.Pooligans 211056463831027335
4.Underdogs 211056453930629835
5.Bäckkäri 1 218112493531329135
6.Suoraman Pub 21894463831127433
7.FD Semafori 216132493531628031
8.Pool Fiction 21795434131029330
9.TVB Blues 21786444030729629
10.PC-Tasanne 21597394529431924
11.Välibaari 214116394529832323
12.BK Nekala 2 *215610345026132821
13.BKS Sisukkaat 205312314928531018
14.Bar Bertel 21399364830831918
15.Reilukerho 212910325224734015
16.Team Milla 21161426582473529

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 20.02.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BCA 2 161141471722714237
2.LeTo 161123402419616135
3.Team Milla Magiat 16853422220614629
4.Ratsumestari 2 16844352919018428
5.PPP 4 16664343018617024
6.PB Diesel 16637303418518221
7.BKS Superit 16493333119217121
8.Team Kädettömät 16457313317718617
9.Pikku Pete Pool 16376273715919916
10.KööGB 164210244014920114
11.Bertel Kakkonen 16178224215019310
12.Ylävoima 16061019451392216

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 20.02.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 2 151050431719414935
2.Poolers 16853402419215729
3.Musta Ysi 15771392119513328
4.Tampereen A-Kilta 16745343018717625
5.BC Penthouse 16655333117718123
6.Pete Pool 15645303017017022
7.VBK 2 16646333119218322
8.Old Bronx 15555293117116720
9.Veruke 16358263815219214
10.Backyard Predators 16277244015820413
11.Ratsumestari 3 16187244016419311
12.Pispalan Köö 16151021431612088


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU