Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 29.04.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 282332882449328472
2.Playboys 281882823048528662
3.PPP 1 281576664642939752
4.LYPP 2811116634842838344
5.Multsun Pantterit 2812511525938741341
6.NB-Team 2810117644842537841
7.Galaxie Losers 2810810555741341538
8.Piljardikerho 289811555741040135
9.BC Old Factory 289811526037841235
10.BKS Starat 288713506240440931
11.ProPool 285167535940443131
12.BC/X 2861111486439042529
13.BKS Sankarit 285716387435247622
14.Small Boys 284915407234047221
15.Välibaari 1 282719337931647213

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 23.04.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 302154833750835768
2.Ratsumestari 1 3014115724847639453
3.Bar Backyard 1 3014106695147141252
4.FD Semafori 3013125724846841351
5.PPP 3 3012153734746738951
6.Bäckkäri 1 3012108645645143346
7.GP Diesel 308139576341744437
8.BKS Sisukkaat 307167596143643437
9.Suoraman Pub 307158596143841936
10.TVB Blues 3081111566444346235
11.Pool Fiction 306159576344643433
12.BK Nekala 2 *3071013536740046631
13.PC-Tasanne 307914487240647530
14.Old Bronx 1 3051312536740345928
15.Tampereen A-Kilta 307320437736448624
16.Team Kädettömät 305619427838249921

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 18.04.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 221552612729819150
2.PPP 2 229112523626822438
3.Ratsumestari 2 229103523627420337
4.Välibaari 2 22994523626821836
5.Pete Pool 22877464224424931
6.Saluunan Sheriffit 2 22778444425323728
7.PB Diesel 226106454324324928
8.Old Bronx 2 22697424622324627
9.Allaspojat 224810365223926220
10.Pispalan Köö *224612345421328618
11.KööGB 224612315721729018
12.Bertelin Jekku *2221010335519928416

Merkkien selitykset: * = luovutus

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 25.04.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 201082503025120038
2.Bertelin Pommi 20794413923021430
3.Backyard Predators 20857404022723429
4.BKS Superit 20785433724321929
5.Musta Ysi 20776413923822128
6.Saluunan Sheriffit 1 206104413923523228
7.BTV 205105433723223125
8.BC Penthouse 204124404023121824
9.Brick House *206311344621424521
10.Ratsumestari 3 20398364421123418
11.Ylävoima 203710314920026416

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU