Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 12.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 231922741841023359
2.Playboys 211452612336421447
3.PPP 1 231364553735232145
4.LYPP 211074513233227237
5.Galaxie Losers 22868434532332830
6.BC Old Factory 22868414730232630
7.NB-Team 22796484032730930
8.Multsun Pantterit 21849364729031428
9.Piljardikerho 22778444432530828
10.ProPool 214134424230032125
11.BC/X 235810395331534423
12.BKS Starat 216411364830231722
13.BKS Sankarit 223613295926737815
14.Small Boys 223613295926337615
15.Välibaari 1 222515276125636711

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 14.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 241851702641927659
2.Ratsumestari 1 241284593738031144
3.PPP 3 2410113573936430941
4.Bar Backyard 1 239104524035932637
5.FD Semafori 248124554136733236
6.Bäckkäri 1 248106514535334234
7.TVB Blues 24798474936136730
8.BKS Sisukkaat 245145494734634129
9.GP Diesel 236107434931834128
10.Pool Fiction 235117454735132926
11.PC-Tasanne 246711385832137725
12.BK Nekala 2 *23599395330136024
13.Tampereen A-Kilta 247215375930438323
14.Suoraman Pub 243147445234634323
15.Team Kädettömät 245415346230939919
16.Old Bronx 1 2431011405630937219

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 14.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 181431531925215145
2.PPP 2 18891442822117733
3.Välibaari 2 18774413121618228
4.Ratsumestari 2 18693413122317227
5.Pete Pool 18756383419921126
6.PB Diesel 18594383420320424
7.Allaspojat 18477324020620519
8.Saluunan Sheriffit 2 18477324019720919
9.Old Bronx 2 18477314117721419
10.Pispalan Köö 18459304218023017
11.Bertelin Jekku 17287274116621814
12.KööGB 172411214716022710

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 14.03.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 16952402419916032
2.Backyard Predators 17746353319319825
3.Bertelin Pommi 17674343420018325
4.BKS Superit 17665353320519524
5.BTV 16565352918518321
6.Musta Ysi 16565323219018421
7.Saluunan Sheriffit 1 16493323218918821
8.Brick House 16538293518319518
9.Ratsumestari 3 16385323217818117
10.BC Penthouse 15294273316817415
11.Ylävoima 16358253916121014


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU