Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 11.10.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 4310142784010
2.PPP 1 4310115665110
3.Playboys 430112470369
4.LYPP 32108449337
5.BKS Starat 42029763576
6.ProPool 31207549475
7.Galaxie Losers 41217954595
8.BC Old Factory 31116645404
9.Välibaari 1 31116645454
10.Piljardikerho 41127957604
11.Small Boys 410351143713
12.BKS Sankarit 30214837522
13.BC/X 402241238702
14.NB-Team 30124836501
15.Multsun Pantterit 401341246651

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 11.10.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 3 4400142763812
2.VBK 4310124715110
3.Ratsumestari 1 430112472429
4.PC-Tasanne 422010667568
5.Pool Fiction 422010666578
6.Team Kädettömät 42118866627
7.GP Diesel 42118852627
8.FD Semafori 41219762605
9.Bäckkäri 1 41219761505
10.Bar Backyard 1 41218861605
11.BKS Sisukkaat 41127955604
12.Suoraman Pub 41127955614
13.TVB Blues 411251154724
14.Old Bronx 1 400441244670
15.BK Nekala 2 400431342750
16.Tampereen A-Kilta 400421445760

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 11.10.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 330010243259
2.PPP 2 32109343227
3.Ratsumestari 2 32108438307
4.Bertelin Jekku 22006229216
5.Pete Pool 32017534356
6.Old Bronx 2 31116629364
7.Välibaari 2 31025737363
8.Saluunan Sheriffit 2 31024830403
9.Pispalan Köö 20113520251
10.PB Diesel 30124831381
11.KööGB 30123926401
12.Allaspojat 30033929410

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 11.10.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 32108438277
2.Bertelin Pommi 22006226136
3.BTV 31208438335
4.BKS Superit 31207537325
5.BC Penthouse 31116635334
6.Ylävoima 21014421213
7.Brick House 31024830393
8.Ratsumestari 3 30215730352
9.Saluunan Sheriffit 1 10102211111
10.Musta Ysi 20113519261
11.Backyard Predators 30033925400


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU