Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2018-2019

Mestaruussarjan sarjataulukko 17.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 161321531129015841
2.Playboys 161141471728015937
3.PPP 1 16943372724622731
4.LYPP 15753362323119026
5.Galaxie Losers 16754352923923326
6.NB-Team 16574352923522822
7.Multsun Pantterit 16637263721424021
8.Piljardikerho 16556323224122220
9.BKS Starat 16547303424023119
10.ProPool 152103293122023116
11.BC Old Factory 15438233719023215
12.BC/X 16277253920425213
13.BKS Sankarit 16268234120026612
14.Small Boys 162410214318827210
15.Välibaari 1 15231019411752529

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 15.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.VBK 171331491930019642
2.Ratsumestari 1 171043442427121534
3.PPP 3 17962422627422233
4.FD Semafori 17764402826523827
5.Bar Backyard 1 17683373126124526
6.TVB Blues 17656343426125623
7.Bäckkäri 1 17584363225323623
8.PC-Tasanne 16646293521924022
9.GP Diesel 17557303822626020
10.Suoraman Pub 17395323624724318
11.BKS Sisukkaat 17395323623725718
12.Old Bronx 1 17377303822626416
13.BK Nekala 2 17377293923427016
14.Tampereen A-Kilta 175012244421128815
15.Pool Fiction 16367283623723715
16.Team Kädettömät 173311244422628112

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 17.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 121020371117210032
2.PPP 2 12651301815111723
3.Ratsumestari 2 12543282015111619
4.Pete Pool 12543262214013919
5.Välibaari 2 12534252314113518
6.Allaspojat 12444242414713016
7.Old Bronx 2 12354212712314214
8.PB Diesel 12264232513014512
9.Bertelin Jekku 12264212712415212
10.Pispalan Köö 12246202812115610
11.Saluunan Sheriffit 2 12246192912614510
12.KööGB 1213814341091586

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 17.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 11650291514310323
2.BKS Superit 11542261813711819
3.Bertelin Pommi 11533232113411118
4.Brick House 11515222212713016
5.Saluunan Sheriffit 1 11362222213213115
6.Backyard Predators 11425212312013414
7.BTV 11353242012612614
8.Musta Ysi 10325182211312011
9.Ylävoima 11245182611714410
10.BC Penthouse 11173192512013010
11.Ratsumestari 3 1107418261151377


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU