Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2019-2020

Mestaruussarjan sarjataulukko 12.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Hustlers 242040762041923964
2.Playboys 221660711740522154
3.Piljardikerho 231472623037529749
4.BCA 1 22886454332532632
5.PPP 1 23887484435634732
6.LYPP 23887454734633432
7.BC/X 237115484433634732
8.NB-Team 23869464634134430
9.BKS Starat 238510425032235129
10.PPN 23788444832934629
11.Galaxie Losers 237610415133234827
12.Multsun Pantterit 238213405232835926
13.VBK 1 245811385832438723
14.BKS Sankarit 235414335929336919
15.Ratsumestari 1 232714306229038213
16.Bar Backyard Pool 232417276527740110

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 10.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Small Boys 231292613138428145
2.PPP 3 2210102563235926740
3.Pooligans 231157514134130438
4.Bäckkäri 1 239113533934431938
5.FD Semafori 238132573535630337
6.Underdogs 231067484432533036
7.Suoraman Pub 238114504234430435
8.Pool Fiction 237106454733932931
9.TVB Blues 23797474533633030
10.PC-Tasanne 23698425032235227
11.Välibaari 235126444832734927
12.Bar Bertel 23599425034234024
13.BK Nekala 2 *235810385429236123
14.BKS Sisukkaat 225413345431534619
15.Reilukerho 2331010375527836419
16.Team Milla 23161627652653909

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 05.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.BCA 2 171241511724314640
2.LeTo 171133422620817136
3.Team Milla Magiat 17863442421615630
4.Ratsumestari 2 17854373120019429
5.PB Diesel 17737343420118924
6.PPP 4 17665343419018624
7.BKS Superit 17494343420318621
8.Team Kädettömät 17557343419219720
9.KööGB 175210284016520717
10.Pikku Pete Pool 17386293916921117
11.Bertel Kakkonen 17179224615620910
12.Ylävoima 17061119491462376

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 05.03.2020

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.PPP 2 171061462221417336
2.Poolers 17953432520616732
3.Musta Ysi 17881442422215032
4.Tampereen A-Kilta 17845383020317928
5.BC Penthouse 17665353318719524
6.Pete Pool 17665343419419024
7.VBK 2 17647333520019922
8.Old Bronx 17557313718719720
9.Veruke 17458293916720117
10.Backyard Predators 17377284017421216
11.Ratsumestari 3 17188244416720911
12.Pispalan Köö 17161023451712209


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2018-2019, kevät
2018-2019, syksy
2017-2018, kevät
2017-2018, syksy
2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU