Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan sarjataulukot 2015-2016

Mestaruussarjan sarjataulukko 28.04.2016

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Playboys 262411861848023173
2.Hustlers 261952772745726962
3.Boltsiboys 261484683641932350
4.BC/X 261475634141636449
5.Galaxie Losers 261394673743633648
6.LYPP 261259564840437941
7.Taka-9 268711446036841431
8.Siimaseuran Säkittäjät 267109515337739331
9.Multsun Pantterit 1 268513455936140029
10.Small Boys 267514446034741726
11.Siimaseuran Starat 263716337131443816
12.PPP 1 2621014347032144116
13.BK Nekala 3 262915376731542615
14.Backyard Pool 1 *262618238128346712

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

1. divisioonan sarjataulukko 29.04.2016

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.NB-Team 302442912952931376
2.BC Old Factory 301965774348937763
3.Välibaari 1 301785784248938059
4.FD Semafori 301677714948239755
5.Pool Fiction 3013107705047339549
6.PC-Tasanne 3013611615941645445
7.GP Diesel 3010128625845643542
8.BC Penthouse 30101010655545741640
9.Multsun Pantterit 2 *30101010586243343340
10.PB Diesel 309129606044544939
11.Pub A'la Pispala 308139586244542637
12.BK Nekala 2 305169546640146731
13.PPP 4 3061014516941246628
14.PPP 2 *304917427834348821
15.Backyard Pool 2 302820358534151514
16.Old Bronx 30152427933335338

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

2. divisioonan sarjataulukko 03.05.2016

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Suoraman Pub 302271893141224573
2.Ratsumestari 302163883241925169
3.Kolopojat 301956754537228962
4.TVB Blues 301785804039129159
5.Siimaseuran Sankarit 301389714936330947
6.Tampereen A-Kilta 301389665436831647
7.Bar Lato 3013611596135434745
8.Team Kädettömät 3012612596132934042
9.Välibaari 2 3091011576332933837
10.TVB Reds *3071112497129736732
11.Veruke 307914556531037030
12.Pub Keidas 307914536732137330
13.Krouvin Mestarit 306915477330837627
14.PPP 3 305817437729738123
15.Pispalan Köö 304719388227639719
16.Köö Girls 302919318924940515

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Mestaruussarjan sarjataulukko

1. divisioonan sarjataulukko

2. divisioonan sarjataulukko

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja
1. divisioona
2. divisioona

Päivän sarjataulukot



Runkosarjan puoliväli- ja päätöstilanteet

2016-2017, kevät
2016-2017, syksy
2015-2016, kevät
2015-2016, syksy
2014-2015, kevät
2014-2015, syksy
2013-2014, kevät
2013-2014, syksy
2012-2013, kevät
2012-2013, syksy
2011-2012, kevät
2011-2012, syksy
2010-2011, kevät
2010-2011, syksy
2009-2010, kevät
2009-2010, syksy
2008-2009, kevät
2008-2009, syksy
2007-2008, kevät
2007-2008, syksy
2006-2007, kevät
2006-2007, syksy
2005-2006, kevät
2005-2006, syksy
2004-2005, kevät
2004-2005, syksy
2003-2004, kevät
2003-2004, syksy
2002-2003, kevät
2002-2003, syksy
2001-2002, kevät
2001-2002, syksy
2000-2001, kevät
2000-2001, syksy
1998-1999, kevät
1998-1999, syksy
1997-1998, kevät
1997-1998, syksy
1996-1997, kevät
1996-1997, syksy
1995-1996, kevät
1995-1996, syksy


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU