Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Veruke

Runkosarjassa kaudella 2019-2020 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
24.Honkaluoma Jukka76126818
29.Vimpari Ari1064312518
30.Montonen Tommi1266303318
37.Kaakkomäki Markku1156273515
68.Korhonen Jussi52311176
71.Rissanen Maarit62415186
75.Hepo-oja Pentti112919416
109.Männistö Valtteri6068240

Ylös

24.09.2019:Pispalan Köö- Veruke1-3 (8-14) 
01.10.2019:Veruke- PPP 22-2 (8-11) 
08.10.2019:Backyard Predators- Veruke2-2 (12-12) 
17.10.2019:Veruke- Tampereen A-Kilta1-3 (8-13) 
24.10.2019:BC Penthouse- Veruke3-1 (13-9) 
31.10.2019:Veruke- Old Bronx1-3 (8-15) 
05.11.2019:Veruke- Pete Pool1-3 (10-12) 
19.11.2019:Poolers- Veruke4-0 (16-2) 
26.11.2019:Veruke- Ratsumestari 33-1 (12-10) 
05.12.2019:VBK 2- Veruke3-1 (14-10) 
12.12.2019:Veruke- Musta Ysi2-2 (8-13) 
14.01.2020:Veruke- Pispalan Köö3-1 (12-8) 
28.01.2020:PPP 2- Veruke3-1 (14-7) 
06.02.2020:Veruke- Backyard Predators2-2 (13-10) 
13.02.2020:Tampereen A-Kilta- Veruke2-2 (11-12) 
20.02.2020:Veruke- BC Penthouse1-3 (7-12) 
05.03.2020:Old Bronx- Veruke1-3 (9-15) 
19.03.2020:Pete Pool- Verukeperuttu 
31.03.2020:Veruke- Poolersperuttu 
09.04.2020:Ratsumestari 3- Verukeperuttu 
14.04.2020:Veruke- VBK 2peruttu 
28.04.2020:Musta Ysi- Verukeperuttu 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU