Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Rub-Pool

Runkosarjassa kaudella 2000-2001 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
11.Keinonen Kari13103554120
17.Lahtinen Jouni1385484416
18.Pitkälä Juha1587595316
33.Viertola Pasi74327258
48.Saarivirta Henri102828434
64.Salminen Joni1111028502
65.Salo Jouko101450
66.Backman Pentti101350
69.Rautiainen Keijo101150

Ylös

05.10.2000:Team Herttua 1- Rub-Pool3-1 (19-11) 
19.10.2000:Rub-Pool- Boolin Poppoo2-2 (14-12) 
26.10.2000:BWB-99- Rub-Pool3-1 (18-9) 
31.10.2000:Rub-Pool- Stag's Head1-3 (9-17) 
07.11.2000:Reilukerho- Rub-Pool3-1 (18-14) 
16.11.2000:Pub-Tikka 2- Rub-Pool1-3 (10-19) 
23.11.2000:Rub-Pool- Nokian 9-Team3-1 (18-13) 
30.11.2000:Pispalan Köö- Rub-Pool0-4 (10-20) 
07.12.2000:Rub-Pool- Tampester Stars3-1 (19-13) 
06.02.2001:Rub-Pool- Team Herttua 11-3 (15-18) 
15.02.2001:Boolin Poppoo- Rub-Pool1-3 (14-19) 
22.02.2001:Rub-Pool- BWB-991-3 (15-17) 
27.02.2001:Stag's Head- Rub-Pool4-0 (20-5) 
06.03.2001:Rub-Pool- Reilukerho2-2 (14-13) 
15.03.2001:Rub-Pool- Pub-Tikka 24-0 (20-3) 
22.03.2001:Nokian 9-Team- Rub-Pool3-1 (19-10) 
29.03.2001:Rub-Pool- Pispalan Köö1-3 (14-19) 
05.04.2001:Tampester Stars- Rub-Pool3-1 (18-8) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU