Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

PPP 4

Runkosarjassa kaudella 2019-2020 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
5.Lunden Marko15123522536
14.Nukari Jarno1587453824
18.Uusitalo Tiina1275363121
36.Lunden Noora15510325115
66.Lunden Mika52317176
104.Paasivirta Kirsi6068240

Ylös

25.09.2019:PPP 4- Team Kädettömät3-1 (15-9) 
01.10.2019:Pikku Pete Pool- PPP 41-3 (7-14) 
10.10.2019:PPP 4- Team Milla Magiat0-4 (6-16) 
15.10.2019:Ylävoima- PPP 40-4 (7-16) 
22.10.2019:PPP 4- KööGB1-3 (9-14) 
31.10.2019:BCA 2- PPP 43-1 (15-7) 
05.11.2019:PPP 4- BKS Superit2-2 (13-11) 
21.11.2019:PPP 4- LeTo2-2 (9-11) 
28.11.2019:Ratsumestari 2- PPP 41-3 (10-13) 
03.12.2019:PPP 4- PB Diesel1-3 (10-15) 
10.12.2019:Bertel Kakkonen- PPP 42-2 (11-9) 
14.01.2020:Team Kädettömät- PPP 41-3 (7-15) 
28.01.2020:PPP 4- Pikku Pete Pool3-1 (14-9) 
06.02.2020:Team Milla Magiat- PPP 42-2 (8-10) 
11.02.2020:PPP 4- Ylävoima2-2 (14-12) 
18.02.2020:KööGB- PPP 42-2 (8-12) 
05.03.2020:PPP 4- BCA 20-4 (4-16) 
17.03.2020:BKS Superit- PPP 4peruttu 
02.04.2020:LeTo- PPP 4peruttu 
09.04.2020:PPP 4- Ratsumestari 2peruttu 
14.04.2020:PB Diesel- PPP 4peruttu 
28.04.2020:PPP 4- Bertel Kakkonenperuttu 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU