Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

PPP 2

Runkosarjassa kaudella 2008-2009 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVLVH+E-EP
1.Virolainen Jussi221804814336
10.Valtonen Ville131201511924
16.Palomäki Vesa121002432320
29.Järvinen Pauli8800321416
31.Hursti Ville10802352016
34.Paasivirta Vesa9702342014
107.Lehtola Tomi14001418560

Ylös

23.09.2008:PC-Tasanne- PPP 22-2 (12-14) 
02.10.2008:PPP 2- Pub Lietsunkulma2-2 (10-10) 
07.10.2008:Suoraman Pub- PPP 22-2 (12-12) 
14.10.2008:PPP 2- Turba3-1 (12-10) 
21.10.2008:Frendit Team- PPP 20-4 (4-16) 
28.10.2008:PPP 2- Herttuatar3-1 (14-10) 
04.11.2008:Pispalan Köö- PPP 22-2 (8-10) 
13.11.2008:PPP 2- Tarhan Tökkijät2-2 (12-11) 
20.11.2008:PPP 2- BC United3-1 (12-12) 
25.11.2008:Veruke- PPP 21-3 (7-15) 
02.12.2008:PB Diesel- PPP 21-3 (7-14) 
20.01.2009:PPP 2- PC-Tasanne3-1 (12-11) 
27.01.2009:Pub Lietsunkulma- PPP 20-4 (6-16) 
05.02.2009:PPP 2- Suoraman Pub3-1 (13-9) 
10.02.2009:Turba- PPP 21-3 (9-13) 
17.02.2009:PPP 2- Frendit Team4-0 (16-6) 
03.03.2009:Herttuatar- PPP 23-1 (15-11) 
10.03.2009:PPP 2- Pispalan Köö4-0 (16-5) 
17.03.2009:Tarhan Tökkijät- PPP 20-4 (7-16) 
24.03.2009:BC United- PPP 21-3 (8-14) 
31.03.2009:PPP 2- Veruke3-1 (15-6) 
07.04.2009:PPP 2- PB Diesel2-2 (11-10) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU