Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

PH Pool

Runkosarjassa kaudella 2011-2012 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
2.Korhonen Vesa211741004751
21.Niskanen Henri1697576227
27.Onjukka Juha1587505324
42.Muurinen Kim853302915
73.Nieminen Viljo31212143
79.Ketonen Mika51410233
80.Soini Henry61515263
81.Hirvonen Ari101921493
85.Valtonen Ville101250
93.Kivennenä Joni101050
101.Ristolainen Roni2025100

Ylös

20.09.2011:Bulldog Players- PH Pool2-2 (17-14) 
27.09.2011:PH Pool- Suoraman Pub3-1 (16-8) 
04.10.2011:Team Mallasallas- PH Pool2-2 (16-11) 
11.10.2011:PH Pool- Pool Fiction1-3 (11-16) 
25.10.2011:PH Pool- Flying D2-2 (13-16) 
01.11.2011:PPP 2- PH Pool1-3 (15-17) 
10.11.2011:BC United- PH Pool1-3 (13-18) 
15.11.2011:PH Pool- PPP 31-3 (10-17) 
22.11.2011:Frendit Team- PH Pool3-1 (19-10) 
29.11.2011:PH Pool- BC Penthouse2-2 (15-14) 
13.12.2011:Multsun Pantterit 2- PH Pool3-1 (15-8) 
24.01.2012:PH Pool- Bulldog Players2-2 (15-15) 
31.01.2012:Suoraman Pub- PH Pool2-2 (14-15) 
09.02.2012:PH Pool- Team Mallasallas1-3 (9-15) 
21.02.2012:Pool Fiction- PH Pool3-1 (19-11) 
06.03.2012:Flying D- PH Pool1-3 (7-18) 
13.03.2012:PH Pool- PPP 23-1 (16-8) 
20.03.2012:PH Pool- BC United3-1 (15-12) 
10.04.2012:PH Pool- Frendit Team2-2 (14-17) 
19.04.2012:BC Penthouse- PH Pool4-0 (20-12) 
25.04.2012:PPP 3- PH Pool1-3 (12-19) 
26.04.2012:PH Pool- Multsun Pantterit 22-2 (15-18) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU