Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Musta Ysi

Runkosarjassa kaudella 2019-2020 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
4.Länsiharju Elmeri13112492333
21.Kyrö Antti862281418
23.Kivelä Janne1064312518
24.Koivisto Anton1165332718
25.Rakkolainen Henrik1266353218
36.Lahti Ville44016412
98.Huhtala Lassi202380

Ylös

24.09.2019:PPP 2- Musta Ysi3-1 (12-8) 
01.10.2019:Musta Ysi- Backyard Predators4-0 (16-7) 
10.10.2019:Tampereen A-Kilta- Musta Ysi1-3 (10-13) 
17.10.2019:Musta Ysi- BC Penthouse3-1 (14-9) 
22.10.2019:Old Bronx- Musta Ysi1-3 (8-14) 
29.10.2019:Musta Ysi- Pispalan Köö2-2 (14-13) 
07.11.2019:Poolers- Musta Ysi2-2 (8-12) 
19.11.2019:Musta Ysi- Ratsumestari 34-0 (16-4) 
26.11.2019:Musta Ysi- VBK 22-2 (9-10) 
03.12.2019:Pete Pool- Musta Ysi2-2 (12-12) 
12.12.2019:Veruke- Musta Ysi2-2 (8-13) 
16.01.2020:Musta Ysi- PPP 22-2 (14-8) 
28.01.2020:Backyard Predators- Musta Ysi2-2 (10-10) 
04.02.2020:Musta Ysi- Tampereen A-Kilta4-0 (16-6) 
13.02.2020:BC Penthouse- Musta Ysi1-3 (8-14) 
27.02.2020:Musta Ysi- Old Bronx  
03.03.2020:Pispalan Köö- Musta Ysi  
17.03.2020:Musta Ysi- Poolers  
02.04.2020:Ratsumestari 3- Musta Ysi  
09.04.2020:VBK 2- Musta Ysi  
14.04.2020:Musta Ysi- Pete Pool  
28.04.2020:Musta Ysi- Veruke  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU