Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Jamon enkelit

Runkosarjassa kaudella 2020-2021 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
17.Peltomaa Juha-Pekka642211612
27.Heinonen Janne53215139
28.Mustasilta Timo53214129
42.Nurminen Sami52315136
63.Lehtonen Toni3128113
82.Niemi Juuso3034120
85.Leppänen Rauno5057200

Ylös

24.09.2020:BKS Superit- Jamon enkelit4-0 (16-7) 
29.09.2020:Jamon enkelit- KööGB1-3 (10-14) 
13.10.2020:BC Penthouse- Jamon enkelit2-2 (12-11) 
20.10.2020:Vastavirta Pool- Jamon enkelit1-3 (7-15) 
27.10.2020:Jamon enkelit- Poolers3-1 (13-10) 
03.11.2020:Jamon enkelit- PPP 41-3 (10-13) 
10.11.2020:Pete Pool- Jamon enkelit3-1 (14-8) 
17.11.2020:LeTo- Jamon enkelit2-2 (11-10) 
24.11.2020:Jamon enkelit- Tampereen A-Kilta  
08.12.2020:Jamon enkelit- APR 2  
15.12.2020:Jamon enkelit- Reilukerho  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU