Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Helmen Keppiveikot

Runkosarjassa kaudella 1998-1999 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
17.Salo Juha18108524720
25.Salo Hannu1082342016
43.Kivistö Jukka1156283810
46.Hilden Matti94520298
54.Hietanen Olli1331028466
61.Rauhanummi Marjatta52313184
62.Niemi Jukka52312144
65.Nieminen Joni62412224
69.Yli-Kerttula Timo110402
81.Nieminen Mikko211562
90.Pulli Vesa312492
95.Uitus Reino101340
98.Lehtinen Unto101240
103.Nikkinen Kauko101140
103.Hirvonen Paula101140
109.Kivistö Jari101040

Ylös

08.10.1998:Helmen Keppiveikot- Boolin Jämät2-2 (13-10) 
15.10.1998:PC Petsi- Helmen Keppiveikot4-0 (16-3) 
20.10.1998:Närhi Pub- Helmen Keppiveikot4-0 (16-0) 
27.10.1998:Helmen Keppiveikot- Pub Kapo2-2 (13-13) 
03.11.1998:Suoraman Pub- Helmen Keppiveikot3-1 (12-5) 
12.11.1998:Helmen Keppiveikot- Galaxie Losers1-3 (9-14) 
19.11.1998:Helmen Keppiveikot- Booli Shakers2-2 (11-13) 
26.11.1998:Lady Players- Helmen Keppiveikot3-1 (15-7) 
03.12.1998:Helmen Keppiveikot- Kauppa-aukion Hait4-0 (16-6) 
08.12.1998:Helmen Keppiveikot- Pispalan Köö2-2 (11-14) 
17.12.1998:Team Herttua 2- Helmen Keppiveikot1-3 (10-14) 
04.02.1999:Boolin Jämät- Helmen Keppiveikot0-4 (6-16) 
11.02.1999:Helmen Keppiveikot- PC Petsi2-2 (11-14) 
16.02.1999:Helmen Keppiveikot- Närhi Pub2-2 (12-12) 
23.02.1999:Pub Kapo- Helmen Keppiveikot3-1 (15-5) 
02.03.1999:Helmen Keppiveikot- Suoraman Pub1-3 (10-15) 
11.03.1999:Galaxie Losers- Helmen Keppiveikot4-0 (16-7) 
18.03.1999:Booli Shakers- Helmen Keppiveikot3-1 (13-6) 
25.03.1999:Helmen Keppiveikot- Lady Players3-1 (14-8) 
01.04.1999:Kauppa-aukion Hait- Helmen Keppiveikot2-2 (13-10) 
06.04.1999:Pispalan Köö- Helmen Keppiveikot1-3 (5-14) 
15.04.1999:Helmen Keppiveikot- Team Herttua 22-2 (12-13) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU