Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

BTV

Runkosarjassa kaudella 2018-2019 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
8.Honkaluoma Jukka981351524
9.Korhonen Jussi981322224
40.Mäkinen Mika743222112
43.Vimpari Ari844232212
44.Männistö Valtteri844222712
45.Montonen Tommi3301239
66.Rissanen Maarit62413206
68.Hepo-oja Pentti82621296
98.Kaakkomäki Markku6065240

Ylös

25.09.2018:Ratsumestari 3- BTV2-2 (10-13) 
04.10.2018:BTV- BC Penthouse2-2 (9-13) 
11.10.2018:Brick House- BTV0-4 (10-16) 
23.10.2018:Bertelin Pommi- BTV0-4 (7-16) 
08.11.2018:BTV- Musta Ysi1-3 (6-13) 
13.11.2018:BTV- Saluunan Sheriffit 11-3 (11-15) 
20.11.2018:Backyard Predators- BTV3-1 (14-9) 
29.11.2018:Ylävoima- BTV1-3 (9-15) 
04.12.2018:BTV- BKS Superit2-2 (11-12) 
18.12.2018:BTV- Team Milla2-2 (9-11) 
15.01.2019:BTV- Ratsumestari 32-2 (11-12) 
24.01.2019:BC Penthouse- BTV3-1 (15-10) 
29.01.2019:BTV- Brick House3-1 (14-10) 
14.02.2019:BTV- Bertelin Pommi4-0 (16-6) 
07.03.2019:Musta Ysi- BTV2-2 (11-12) 
12.03.2019:Saluunan Sheriffit 1- BTV3-1 (15-7) 
21.03.2019:BTV- Backyard Predators  
28.03.2019:BTV- Ylävoima  
11.04.2019:BKS Superit- BTV  
16.04.2019:Team Milla- BTV  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU