Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

BTV

Runkosarjassa kaudella 2018-2019 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
4.Korhonen Jussi660241218
19.Honkaluoma Jukka541191112
25.Montonen Tommi3301239
32.Männistö Valtteri53215179
34.Vimpari Ari63317189
48.Rissanen Maarit42210126
50.Mäkinen Mika52314156
74.Hepo-oja Pentti51413183
91.Kaakkomäki Markku5052200

Ylös

25.09.2018:Ratsumestari 3- BTV2-2 (10-13) 
04.10.2018:BTV- BC Penthouse2-2 (9-13) 
11.10.2018:Brick House- BTV0-4 (10-16) 
23.10.2018:Bertelin Pommi- BTV0-4 (7-16) 
08.11.2018:BTV- Musta Ysi1-3 (6-13) 
13.11.2018:BTV- Saluunan Sheriffit 11-3 (11-15) 
20.11.2018:Backyard Predators- BTV3-1 (14-9) 
29.11.2018:Ylävoima- BTV1-3 (9-15) 
04.12.2018:BTV- BKS Superit2-2 (11-12) 
18.12.2018:BTV- Team Milla2-2 (9-11) 
15.01.2019:BTV- Ratsumestari 32-2 (11-12) 
24.01.2019:BC Penthouse- BTV  
29.01.2019:BTV- Brick House  
14.02.2019:BTV- Bertelin Pommi  
07.03.2019:Musta Ysi- BTV  
12.03.2019:Saluunan Sheriffit 1- BTV  
21.03.2019:BTV- Backyard Predators  
28.03.2019:BTV- Ylävoima  
11.04.2019:BKS Superit- BTV  
16.04.2019:Team Milla- BTV  


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU