Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

APR 2

Runkosarjassa kaudella 2021-2022 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
2.Rasa Mika17125553936
6.Naparstok Ville11101431630
21.Lappalainen Leo871291621
35.Suokas Sebastian642191012
36.Hovi Ilari844222612
51.Murtoniemi Miikka42212136
61.Lehtonen Jere110403
62.Ylilammi Janne110413
62.Lehto Mikko110413
68.Viertoma Jarno211553
68.Nurmi Joni211553
71.Peltonen Jari3129113
77.Friman Henry5148193
85.Laaksonen Jere101140
95.Peltomaa Pekka202280

Ylös

23.09.2021:APR 2- Tampereen A-Kilta3-1 (14-10) 
28.09.2021:PPP 4- APR 22-2 (11-9) 
05.10.2021:APR 2- Pispalan Köö4-0 (16-6) 
14.10.2021:BKS Superit- APR 22-2 (10-12) 
28.10.2021:Ratsumestari 2- APR 21-3 (11-14) 
04.11.2021:APR 2- BC Penthouse3-1 (14-7) 
16.11.2021:APR 2- Team Kädettömät2-2 (8-12) 
30.11.2021:Pete Pool- APR 21-3 (9-13) 
07.12.2021:APR 2- KööGB2-2 (13-14) 
24.02.2022:Tampereen A-Kilta- APR 21-3 (7-15) 
01.03.2022:APR 2- PPP 43-1 (12-7) 
08.03.2022:Pispalan Köö- APR 20-4 (6-16) 
15.03.2022:APR 2- BKS Superit1-3 (9-13) 
24.03.2022:APR 2- Ratsumestari 22-2 (14-14) 
07.04.2022:BC Penthouse- APR 22-2 (10-10) 
21.04.2022:Team Kädettömät- APR 22-2 (12-10) 
26.04.2022:KööGB- APR 21-3 (7-12) 
05.05.2022:APR 2- Pete Pool2-2 (11-8) 


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot


SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU