Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

AC BadaBing

Runkosarjassa kaudella 2004-2005 joukkuetta edustaneet:

 PelaajaOVH+E-EP
23.Hietanen Olli251510746530
28.Karjalainen Jussi281414818128
32.Manninen Pekka291316809226
35.Liedes Asta20128635424
99.Lintunen Arja1431122496
109.Heikkilä Tero82615294

Ylös

14.09.2004:Tampereen A-Kilta- AC BadaBing3-1 (12-11) 
21.09.2004:AC BadaBing- Pispalan Köö2-2 (9-14) 
27.09.2004:Pedro's Pub Kaleva- AC BadaBing1-3 (7-13) 
28.09.2004:AC BadaBing- ATC Käsipallo2-2 (12-11) 
05.10.2004:Herttuatar- AC BadaBing2-2 (13-13) 
12.10.2004:AC BadaBing- Veruke3-1 (15-10) 
19.10.2004:G-Boys- AC BadaBing1-3 (11-15) 
21.10.2004:AC BadaBing- Kivitasku2-2 (12-9) 
28.10.2004:PPP 2- AC BadaBing3-1 (15-11) 
02.11.2004:AC BadaBing- PC-Tasanne2-2 (12-12) 
09.11.2004:Turkin Pippurit- AC BadaBing1-3 (10-13) 
23.11.2004:AC BadaBing- Suoraman Pub3-1 (15-12) 
30.11.2004:AC BadaBing- Turba3-1 (15-11) 
01.12.2004:Darra-Q- AC BadaBing4-0 (16-7) 
08.12.2004:Sääkshovin Kyyti- AC BadaBing2-2 (12-12) 
16.12.2004:AC BadaBing- PB Diesel2-2 (11-12) 
11.01.2005:AC BadaBing- Tampereen A-Kilta2-2 (11-10) 
18.01.2005:Pispalan Köö- AC BadaBing1-3 (7-14) 
20.01.2005:AC BadaBing- Pedro's Pub Kaleva1-3 (8-15) 
27.01.2005:ATC Käsipallo- AC BadaBing3-1 (15-7) 
01.02.2005:AC BadaBing- Herttuatar3-1 (12-8) 
15.02.2005:AC BadaBing- G-Boys2-2 (11-12) 
17.02.2005:Kivitasku- AC BadaBing3-1 (15-6) 
22.02.2005:AC BadaBing- PPP 22-2 (8-12) 
23.02.2005:Veruke- AC BadaBing3-1 (14-11) 
08.03.2005:PC-Tasanne- AC BadaBing2-2 (12-11) 
22.03.2005:AC BadaBing- Sääkshovin Kyyti4-0 (16-4) 
05.04.2005:Turba- AC BadaBing3-1 (14-7) 
07.04.2005:Suoraman Pub- AC BadaBing2-2 (13-11) 
12.04.2005:AC BadaBing- Darra-Q0-4 (0-16)  *
21.04.2005:PB Diesel- AC BadaBing4-0 (16-6) 

Merkkien selitykset: * = luovutus


 

Katso myös

Yksityiskohtaiset ottelutilastot

Liigajoukkue-esittelyt




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU