Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2018-2019

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 08.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 6510186854916
2.Pete Pool 64021410737112
3.PPP 2 6330168755612
4.Ratsumestari 2 63211410706111
5.Bertelin Jekku 6231131171719
6.PB Diesel 6132121267696
7.Old Bronx 2 6132101459736
8.Välibaari 2 6123101470705
9.Allaspojat 6123101468725
10.Saluunan Sheriffit 2 612391561745
11.KööGB 612391559745
12.Pispalan Köö 603391560783

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 08.11.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Brick House 64021410756212
2.Team Milla 5320137634311
3.Musta Ysi 5311128605310
4.Bertelin Pommi 63121212716110
5.BTV 522113760538
6.BKS Superit 6222121268738
7.BC Penthouse 6132101463696
8.Ylävoima 511381251624
9.Backyard Predators 611491552764
10.Saluunan Sheriffit 1 504191157594
11.Ratsumestari 3 503281251603

Ylös

2. divisioonan A-lohkon pelaajien rankinglista 08.11.2018

 PelaajaOVH+E-EP
1.Penttinen Timo, Pooligans55020515
2.Lunden Marko, PPP 255020715
3.Kiviaid-Rantanen Maris, PB Diesel44016912
4.Mikkonen Hannu, Ratsumestari 2541181012
5.Helmi Murad, Bertelin Jekku541171512
6.Suutari Mika, Old Bronx 2642211512
7.Vainio Kari, Ratsumestari 2642201712
8.Ylä-Häkkinen Jarkko, Pooligans3301229
9.Tuomi Miikka, Pete Pool3301289
10.Järvinen Matti, PB Diesel4311469
11.Kalho Mika, PPP 24311599
12.Rajala Jonne, Pooligans43114109
13.Janhunen Janne, Allaspojat53217129
14.Helenius Sami, Ratsumestari 253213109
15.Väätäinen Minna, PPP 253214139
16.Salovaara Pertti, Välibaari 263320179
17.Savolainen Severi, Saluunan Sheriffit 263316169
 Leino Jari, Old Bronx 263316169
19.Rasa Mika, Bertelin Jekku220816
 Martikainen Kari-Pekka, PPP 2220816
21.Ruskeeniemi Jyri, Saluunan Sheriffit 2220856
 Pitkänen Jouko, Pispalan Köö220856
 Malinen Martti, Pete Pool220856
 Erickson Samuel, Bertelin Jekku220856
25.Mäkinen Jarno, KööGB3211166
26.Jokinen Hannu, Ratsumestari 23211056
27.Korhonen Niko, Allaspojat3211066
28.Järvinen Olli, Pooligans3211186
29.Salonen Mika, Pooligans3211076
30.Salmela Marko, Pooligans3211086
31.Sundell Heikki, Pete Pool321976
 Mustonen Sanna, PB Diesel321976
33.Valkeejärvi Risto, Pete Pool321996
34.Ruusuvuori Hannu, Välibaari 242213126
35.Palmi Marko, Pete Pool42211106
36.Leskinen Seppo, Pispalan Köö42214146
37.Mäennenä Tapio, Pete Pool42213136
38.Patrikainen Arto, Pispalan Köö42211126
39.Lunden Noora, PPP 24229126
40.Siurola Kristiina, KööGB42210146
41.Karimaa Antti, PB Diesel4228136
42.Pajunen Kari-Tapio, Allaspojat52315166
43.Häkkinen Petri, Välibaari 252313146
44.Sundell Lassi, Saluunan Sheriffit 252314166
45.Koivula Jarmo, Allaspojat62417206
46.Saranko Joni, Old Bronx 262411206
47.Salmi Susanna, Välibaari 2110403
 Laitinen Keijo, Välibaari 2110403
49.Turpeinen Rikke, KööGB110413
 Penttinen Henri, Bertelin Jekku110413
 Kostiainen Jukka, Pispalan Köö110413
 Isoviita Jani, Saluunan Sheriffit 2110413
53.Nieminen Arto, Pispalan Köö211643
54.Multanen Kati, KööGB211553
55.Salmi Iiro, Bertelin Jekku211673
56.Tuohisto Jani, Ratsumestari 2211573
57.Honkala Teemu, Old Bronx 2211463
58.Annola Aleksi, Saluunan Sheriffit 2312983
59.Hursti Ville, PPP 23129103
60.Neijonen Asko, Pooligans312893
61.Neuvonen Emilia, KööGB3128103
62.Suovaara Herman, Välibaari 23128113
 Peltonen Jari, Bertelin Jekku3128113
64.Holma Anton, Bertelin Jekku3127103
 Aaltojärvi Pasi, PB Diesel3127103
66.Kesseli Rauno, Pete Pool3127113
67.Pajunen Jouni, Allaspojat4137143
68.Tykkyläinen Reijo, Pispalan Köö51411183
69.Ruokonen Sari, KööGB5149163
70.Selin Carita, KööGB5149183
71.Suominen Niina, Bertelin Jekku61513213
72.Soininen Pia, KööGB101340
73.Pakarinen Heikki, Pispalan Köö101240
 Pajunen Vesa, Allaspojat101240
75.Susi Taru, PB Diesel101140
 Seppälä Riku, Old Bronx 2101140
 Mustakangas Sari, Old Bronx 2101140
78.Tsutsunen Juha, Ratsumestari 2101040
 Paasivirta Kirsi, PPP 2101040
 Aaltonen Mika, Välibaari 2101040
81.Uusitalo Tina, PB Diesel202580
 Lindeman Kai, Old Bronx 2202580
83.Rajala Jani, Ratsumestari 2202480
 Järvenpää Jere, Pete Pool202480
 Häkkinen Tommi, Saluunan Sheriffit 2202480
86.Viitaniemi Jukka, Pispalan Köö202380
 Salo Miika, Saluunan Sheriffit 2202380
88.Laaksonen Vilppu, Välibaari 23038120
89.Peura Mika, PB Diesel3037120
90.Rytkönen Riku, Saluunan Sheriffit 23033120
91.Suuronen Hannu, Pispalan Köö3031120

2. divisioonan B-lohkon pelaajien rankinglista 08.11.2018

 PelaajaOVH+E-EP
1.Virtanen Veka, Team Milla55020415
2.Järvinen Juha, Team Milla541191012
3.Pitkäranta Mika, Saluunan Sheriffit 1541181012
4.Halme Olli, Saluunan Sheriffit 1541191212
5.Järvilehto Pasi, Brick House541161112
6.Huhkamo Marko, Bertelin Pommi3301219
7.Mäkelä Valtteri, Bertelin Pommi3301249
8.Honkaluoma Jukka, BTV3301279
9.Virtanen Esa, Bertelin Pommi4311479
 Kyrö Antti, Musta Ysi4311479
11.Pehkonen Janne, Brick House4311399
12.Lehtonen Mika, BC Penthouse53215139
13.Junkala Niko, Brick House53214129
14.Leinonen Jaakko, BKS Superit53215159
15.Koivisto Anton, Musta Ysi53215169
16.Kokko Markku, BC Penthouse63317149
17.Montonen Tommi, BTV220816
18.Mäkinen Mika, BTV220836
19.Hänninen Isto, Ratsumestari 3220846
20.Korhonen Jussi, BTV220856
21.Männistö Valtteri, BTV220866
22.Sharif Hassan, Ylävoima3211066
23.Lindroos Jan, Team Milla321956
24.Naumanen Tommi, Ratsumestari 33211186
25.Vimpari Ari, BTV3211076
26.Savolainen Miika, Brick House3211086
27.Niemi Juuso, Backyard Predators321976
28.Niemi Jari, BKS Superit321986
29.Boren Arttu, Ylävoima321996
30.Anttila Juho, BKS Superit3219106
31.Rakkolainen Henrik, Musta Ysi42214106
32.Hänninen Arttu, Brick House42213106
33.Kruusmaa Priit, Ratsumestari 34221296
34.Sillanpää Emilia, Ratsumestari 342212116
35.Hupli Hannu, BKS Superit4221096
36.Nieminen Esa, BKS Superit52315176
37.Mäkinen Sami, Backyard Predators52312166
38.Näsi Mikko, BC Penthouse62411196
39.Tuppurainen Juho, Bertelin Pommi110413
 Ristilä Riku, Backyard Predators110413
 Karonen Joona, Musta Ysi110413
 Jokinen Janne, BC Penthouse110413
43.Saarinen Eljas, BKS Superit110423
 Aarnio Matti, Ylävoima110423
45.Roviomaa Johannes, Musta Ysi110433
46.Sihvola Tuukka, Ylävoima211773
 Salonen Sulo, Team Milla211773
48.Leppänen Rauno, Backyard Predators211453
 Halme Antti, Backyard Predators211453
50.Huhtala Lassi, Musta Ysi211473
51.Rehn Marek, Ylävoima312683
52.Halonen Kari, Ylävoima3127103
53.Tuominen Tuukka, Team Milla312693
54.Kivelä Janne, Musta Ysi312593
55.Salakari Jari, Bertelin Pommi41312133
56.Lamppu Pete, Bertelin Pommi41311153
57.Halme Terhi, Backyard Predators4139153
58.Hakkarainen Jouko, Saluunan Sheriffit 151413173
59.Saarinen Hannu, BC Penthouse61516223
60.Palmu Netta, Backyard Predators6159233
61.Mirzaei Amirhossein, Saluunan Sheriffit 1101340
 Lahtinen Emil, Brick House101340
63.Virtanen Vesa, Team Milla101140
 Nyyssönen Mika, Team Milla101140
 Liimatainen Otto, Ylävoima101140
 Kaipainen Antti, Ratsumestari 3101140
 Helin Jenny, Backyard Predators101140
68.Niemi Otto, Ratsumestari 3101040
 Kulmala Marianna, Ratsumestari 3101040
70.Lehtonen Joonas, Brick House202680
71.Käsnänen Toni, Ylävoima202580
72.Vainio Melissa, Ratsumestari 3202480
 Hepo-oja Pentti, BTV202480
74.Säkkinen Sari, Ratsumestari 3202380
75.Taffes Jonas, Ylävoima202280
 Rissanen Maarit, BTV202280
 Kotti Miika, Bertelin Pommi202280
78.Kaakkomäki Markku, BTV202080
79.Aalto Tommi, BKS Superit3036120
80.Suokas Sebastian, Bertelin Pommi3034120
81.Seppälä Toni, Saluunan Sheriffit 14044160


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 08.11.2018
1. divisioona 08.11.2018

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU