Pirkanmaan Pool ry.

SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU  


 

Pirkanmaan Pool-liigan 2. divisioona 2018-2019

2. divisioonan A-lohkon sarjataulukko 17.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Pooligans 121020371117210032
2.PPP 2 12651301815111723
3.Ratsumestari 2 12543282015111619
4.Pete Pool 12543262214013919
5.Välibaari 2 12534252314113518
6.Allaspojat 12444242414713016
7.Old Bronx 2 12354212712314214
8.PB Diesel 12264232513014512
9.Bertelin Jekku 12264212712415212
10.Pispalan Köö 12246202812115610
11.Saluunan Sheriffit 2 12246192912614510
12.KööGB 1213814341091586

2. divisioonan B-lohkon sarjataulukko 17.01.2019

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Team Milla 11650291514310323
2.BKS Superit 11542261813711819
3.Bertelin Pommi 11533232113411118
4.Brick House 11515222212713016
5.Saluunan Sheriffit 1 11362222213213115
6.Backyard Predators 11425212312013414
7.BTV 11353242012612614
8.Musta Ysi 10325182211312011
9.Ylävoima 11245182611714410
10.BC Penthouse 11173192512013010
11.Ratsumestari 3 1107418261151377

Ylös

2. divisioonan A-lohkon pelaajien rankinglista 17.01.2019

 PelaajaOVH+E-EP
1.Penttinen Timo, Pooligans990361327
2.Lunden Marko, PPP 21192412127
3.Janhunen Janne, Allaspojat1082371724
4.Helmi Murad, Bertelin Jekku1183333224
5.Vainio Kari, Ratsumestari 21284423024
6.Kalho Mika, PPP 2972332021
7.Kiviaid-Rantanen Maris, PB Diesel972332221
8.Järvinen Matti, PB Diesel1073312221
9.Savolainen Severi, Saluunan Sheriffit 21174352321
10.Salovaara Pertti, Välibaari 21174382821
11.Suutari Mika, Old Bronx 21275403321
12.Saranko Joni, Old Bronx 21275343121
13.Sundell Heikki, Pete Pool761251318
14.Järvinen Olli, Pooligans761271718
15.Tuomi Miikka, Pete Pool550201115
16.Ylä-Häkkinen Jarkko, Pooligans65123815
17.Hursti Ville, PPP 2752251315
18.Mikkonen Hannu, Ratsumestari 2954302215
19.Ruusuvuori Hannu, Välibaari 2954282615
20.Väätäinen Minna, PPP 21055283015
21.Koivula Jarmo, Allaspojat1257353415
22.Leino Jari, Old Bronx 21257293515
23.Nurmisto Tommi, Ratsumestari 244016612
24.Erickson Samuel, Bertelin Jekku541191212
25.Malinen Martti, Pete Pool541161412
 Aaltonen Mika, Välibaari 2541161412
27.Salmela Marko, Pooligans642211412
28.Rajala Jonne, Pooligans642191512
29.Jokinen Hannu, Ratsumestari 2743241312
30.Mäkinen Jarno, KööGB743231712
31.Palmi Marko, Pete Pool743201612
32.Rasa Mika, Bertelin Jekku743191812
33.Ruskeeniemi Jyri, Saluunan Sheriffit 2743192212
34.Helenius Sami, Ratsumestari 2844201812
35.Patrikainen Arto, Pispalan Köö844222412
36.Karimaa Antti, PB Diesel945233112
37.Häkkinen Petri, Välibaari 21046232712
38.Leskinen Timo, Pooligans3301269
39.Salonen Mika, Pooligans4311489
40.Turunen Tapio, Pispalan Köö43113139
41.Korhonen Niko, Allaspojat63320179
42.Mustonen Sanna, PB Diesel63315179
43.Pitkänen Jouko, Pispalan Köö63314189
44.Neijonen Asko, Pooligans73420199
45.Pajunen Kari-Tapio, Allaspojat73421229
46.Leskinen Seppo, Pispalan Köö73421249
47.Kesseli Rauno, Pete Pool73419239
48.Annola Aleksi, Saluunan Sheriffit 293625279
49.Tykkyläinen Reijo, Pispalan Köö93624309
50.Selin Carita, KööGB93618289
51.Sundell Lassi, Saluunan Sheriffit 2113828399
52.Martikainen Kari-Pekka, PPP 2220816
53.Tuohisto Jani, Ratsumestari 242211126
54.Valkeejärvi Risto, Pete Pool52312176
55.Siurola Kristiina, KööGB52312186
56.Lunden Noora, PPP 252310166
57.Pajunen Jouni, Allaspojat62413196
58.Mäennenä Tapio, Pete Pool72519256
 Laaksonen Vilppu, Välibaari 272519256
60.Ruokonen Sari, KööGB112923396
61.Salmi Susanna, Välibaari 2110403
 Laitinen Keijo, Välibaari 2110403
 Kaveniemi Ville, Allaspojat110403
64.Penttinen Henri, Bertelin Jekku110413
 Kostiainen Jukka, Pispalan Köö110413
 Kivistö Toni, Old Bronx 2110413
 Isoviita Jani, Saluunan Sheriffit 2110413
68.Nieminen Arto, Pispalan Köö211643
69.Keinonen Juha, Allaspojat211773
70.Honkala Teemu, Old Bronx 2211463
71.Tsutsunen Juha, Ratsumestari 2211473
72.Turpeinen Rikke, KööGB312793
73.Suovaara Herman, Välibaari 23128113
74.Holma Anton, Bertelin Jekku3127103
75.Pajunen Vesa, Allaspojat41310143
76.Uusitalo Tina, PB Diesel41310153
77.Viitaniemi Jukka, Pispalan Köö4139153
78.Aaltojärvi Pasi, PB Diesel51410183
79.Neuvonen Emilia, KööGB5149183
80.Rytkönen Riku, Saluunan Sheriffit 25148173
81.Salmi Iiro, Bertelin Jekku5149193
82.Suominen Niina, Bertelin Jekku61513213
83.Peltonen Jari, Bertelin Jekku61512233
84.Suuronen Hannu, Pispalan Köö6156233
85.Multanen Kati, KööGB71614253
86.Soininen Pia, KööGB101340
 Lassila Mikko, Bertelin Jekku101340
88.Pakarinen Heikki, Pispalan Köö101240
 Ongu Yalcin, Bertelin Jekku101240
 Helsky Renata, Bertelin Jekku101240
91.Vihriälä Jani, Bertelin Jekku101140
 Susi Taru, PB Diesel101140
 Seppälä Riku, Old Bronx 2101140
 Impola Mika, Välibaari 2101140
95.Rajala Jani, Ratsumestari 2202480
 Häkkinen Tommi, Saluunan Sheriffit 2202480
97.Salo Miika, Saluunan Sheriffit 2202380
98.Mustakangas Sari, Old Bronx 2202180
99.Peura Mika, PB Diesel4047160
100.Paasivirta Kirsi, PPP 24046160
101.Järvenpää Jere, Pete Pool5059200
102.Lindeman Kai, Old Bronx 260610240

2. divisioonan B-lohkon pelaajien rankinglista 17.01.2019

 PelaajaOVH+E-EP
1.Virtanen Veka, Team Milla11110441833
2.Halme Olli, Saluunan Sheriffit 11183392824
3.Järvinen Juha, Team Milla1073372421
4.Korhonen Jussi, BTV660241218
5.Huhkamo Marko, Bertelin Pommi76124818
6.Lindroos Jan, Team Milla862281418
7.Virtanen Esa, Bertelin Pommi963322018
8.Leinonen Jaakko, BKS Superit963302418
9.Lehtonen Mika, BC Penthouse1064322818
10.Hakkarainen Jouko, Saluunan Sheriffit 11165343118
11.Hänninen Isto, Ratsumestari 3651231215
12.Ristilä Riku, Backyard Predators651221515
13.Mäkelä Valtteri, Bertelin Pommi853261915
14.Pehkonen Janne, Brick House853252315
15.Nieminen Esa, BKS Superit954282515
16.Junkala Niko, Brick House954242515
17.Koivisto Anton, Musta Ysi954252915
18.Pitkäranta Mika, Saluunan Sheriffit 11055322815
19.Järvilehto Pasi, Brick House1055282915
20.Palmu Netta, Backyard Predators1055253015
21.Niemi Jari, BKS Superit54117812
22.Honkaluoma Jukka, BTV541191112
23.Sillanpää Emilia, Ratsumestari 3642201512
24.Boren Arttu, Ylävoima642201812
25.Halme Terhi, Backyard Predators844232512
26.Saarinen Hannu, BC Penthouse1147343512
27.Montonen Tommi, BTV3301239
28.Jokinen Janne, BC Penthouse3301259
29.Huhtala Lassi, Musta Ysi4311289
30.Latvus Joona, Ratsumestari 343113119
31.Hänninen Arttu, Brick House53217129
32.Männistö Valtteri, BTV53215179
33.Kyrö Antti, Musta Ysi63318159
34.Savolainen Miika, Brick House63319189
35.Sharif Hassan, Ylävoima63317169
36.Vimpari Ari, BTV63317189
37.Taffes Jonas, Ylävoima63316209
38.Tuominen Tuukka, Team Milla73419199
39.Kruusmaa Priit, Ratsumestari 373419209
40.Kokko Markku, BC Penthouse73417189
41.Näsi Mikko, BC Penthouse113821369
42.Saarinen Eljas, BKS Superit220856
43.Nieminen Niklas, BKS Superit3211166
44.Rontu Pinja, BKS Superit3211186
45.Karonen Joona, Musta Ysi3211086
46.Aarnio Matti, Ylävoima321986
47.Naumanen Tommi, Ratsumestari 342214126
48.Niemi Juuso, Backyard Predators42212116
49.Rissanen Maarit, BTV42210126
50.Anttila Juho, BKS Superit42210146
51.Mäkinen Mika, BTV52314156
52.Hupli Hannu, BKS Superit52312136
53.Salakari Jari, Bertelin Pommi62419196
54.Suokas Sebastian, Bertelin Pommi62414176
55.Halonen Kari, Ylävoima62416216
56.Rehn Marek, Ylävoima62414196
57.Kivelä Janne, Musta Ysi72516236
58.Rakkolainen Henrik, Musta Ysi82623266
59.Mäkinen Sami, Backyard Predators82619286
60.Tuppurainen Juho, Bertelin Pommi110413
 Heiskanen Meiju, Team Milla110413
62.Andrianova Lioubov, Saluunan Sheriffit 1211763
63.Söderholm Thomas, Saluunan Sheriffit 1211773
 Salonen Sulo, Team Milla211773
 Roviomaa Johannes, Musta Ysi211773
66.Halme Antti, Backyard Predators211453
67.Helin Jenny, Backyard Predators211573
68.Käsnänen Toni, Ylävoima3129113
69.Säkkinen Sari, Ratsumestari 33127113
70.Leppänen Rauno, Backyard Predators41310133
71.Aalto Tommi, BKS Superit41310153
72.Lahtinen Emil, Brick House4138153
73.Sihvola Tuukka, Ylävoima51414193
74.Hepo-oja Pentti, BTV51413183
75.Lamppu Pete, Bertelin Pommi51413193
76.Seppälä Toni, Saluunan Sheriffit 171610273
77.Mirzaei Amirhossein, Saluunan Sheriffit 1101340
 Kaikkonen Maiju, Ratsumestari 3101340
79.Ojala Iiro, Musta Ysi101240
80.Nyyssönen Mika, Team Milla101140
81.Rautiainen Ilkka, Ylävoima101040
82.Lehtonen Joonas, Brick House202680
83.Saarinen Toni, BC Penthouse202480
84.Niemi Otto, Ratsumestari 3202380
85.Liimatainen Otto, Ylävoima202280
 Kotti Miika, Bertelin Pommi202280
87.Vainio Melissa, Ratsumestari 33035120
88.Kulmala Marianna, Ratsumestari 33033120
89.Virtanen Vesa, Team Milla4043160
90.Kaipainen Antti, Ratsumestari 35055200
91.Kaakkomäki Markku, BTV5052200


 

Muut sarjatasot

Mest.sarja 20.01.2019
1. divisioona 21.01.2019

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

    Näytä kaikki lohkot
    Näytä vain A-lohko
    Näytä vain B-lohko




SEURA | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | KESKUSTELU